Jump to content
Lupara

2. Nesil Mazda 3 Konsol Maun kaplama

Tavsiye Edilen Mesajlar

Lupara

Aracımın konsolunu biraz daha albenili görünmesi için maun kaplama yaptırmak istiyorum. Orjinalinde gümüşe benzer renkler mevcut.

Gümüş renk mi yaptırmak mantıklı olur, siyah renk mi?

Aşağıdaki kaplama malzemesini almayı düşünüyorum.

https://urun.n11.com/konsol-kaplama/konsol-maun-kaplama-mazda-3-09-13-29-parca-P275623879

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
ozgur35

Bence astar boya vernık yapın veya yaptırın hem istedıgınız rengı secersınız,  bu kaplamalar günesten ilerde acılır sarkar bence

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Mehmet Özdemir

ürün hakkında yorum da yok satılan sitede. uygulama örneklerine baktınız mı acaba?

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Lupara
7 saat önce, Mehmet Özdemir :

ürün hakkında yorum da yok satılan sitede. uygulama örneklerine baktınız mı acaba?

Bugün bir döşemecide civic için bir uygulama gördüm. Yaklaşık 4 yıl önce yapıldığını söyledi. Ve halen gayet düzgün bir şekilde duruyordu. 

Meriç marka ürünlerin dayanıklı olduğunu söyledi. Ben siyah rengi alıp deneyeceğim. Olmazsa giden 90 tl olsun. 5 gün sigara içmeyiz olur biter :)

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Lupara

Arkadaşlar dün aracın baz yerlerini siyah (piano plack görünümlü) maun kaplama ile kaplattıım. Gerçekten arabanın düz/kalitesiz malzeme görünümü çoook değişti. Neden "bu kadar beklemişim" dedim. Umarım uzun ömürlü olur. 

Bütün parçaları kullanıp da arabayı palyaçoya çevirmedim tabi. Aceleyle bir iki foto çektim. Maun kaplama yaptırmayı düşünüp de daha detaylı foto görmek isteyen olursa çekip konuya eklerim.

20181103_130016.jpg

20181103_130033.jpg

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
ozgur35
8 saat önce, Lupara :

Arkadaşlar dün aracın baz yerlerini siyah (piano plack görünümlü) maun kaplama ile kaplattıım. Gerçekten arabanın düz/kalitesiz malzeme görünümü çoook değişti. Neden "bu kadar beklemişim" dedim. Umarım uzun ömürlü olur. 

Bütün parçaları kullanıp da arabayı palyaçoya çevirmedim tabi. Aceleyle bir iki foto çektim. Maun kaplama yaptırmayı düşünüp de daha detaylı foto görmek isteyen olursa çekip konuya eklerim.

20181103_130016.jpg

20181103_130033.jpg

Güzel olmus bı kac foto atsaydınız klımanın oldugu yerı genıs acıyla

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Bilgi Bankası

Üye Haritası

MazdaClubTR Hakkında

2006 senesinin son günlerinde 20 kişi tarafından kurulan MazdaClubTR, Mazda tutkunu ve/veya sahibi binlerce üyenin katkısı ile Mazda konusunda oluşturulan en kapsamlı forum, haber ve bilgi bankasına sahip bağımsız bir topluluktur.

• Yeni Oluştur...