Jump to content
mebi

Mazda CX-3 mü Toyota C-HR mi?

Tavsiye Edilen Mesajlar

Servet
14 saat önce, Av.Oguzhan :

arkadaşlar değişik değişik yorumlar okudum üzüldüm. 1.si mutlu arkadaş demişki birisi 11 sniye birisi 12 saniye. cx3 11.9 tamam ama honda awd 11.4 1.2 motorda 2.si  araç şu bu işi değil keyif işi. arkadaş sanırımkalabalık bir aileye değil aracı anneye alıyor. bu araçlara artık hamal muamelesi yapmaktan vazgeçmeliyiz. gayet yeterli ve başarılı bir araç cx-3. tartışmasız yakışıklı. aracı yaşamak lazım. onun için de kullananlara sormak lazım. yaşayan bilir @Servet abi haksız mıyyım :D

Cx3 öncesi crh baktım. Arka koltuk daima ilk bakacağım yer. Bindim ve nasıl kaçtım oradan farkında değilim. Yan camları saçma sapan yapılmış. Hapishane gibi. Cx3 on gömlek ileride Hondadan. Ailem ve benim boylarımız 1.60 1.69 arası. 4 kişi gitmediğimiz yer kalmadı. Kesinlikle kimseyi içeride boğan birşey yok. 4x4 oluşu zaten fazlaca işimize yaradı. Şerit takip çarpışma önleme headup vs zengin oyuncaklar. Aradığım iki araç var, birisi land rover Lr2 diğeri Cx3. Nasip olursa yine alacağım bir gün 

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Bilgi Bankası

Üye Haritası

MazdaClubTR Hakkında

2006 senesinin son günlerinde 20 kişi tarafından kurulan MazdaClubTR, Mazda tutkunu ve/veya sahibi binlerce üyenin katkısı ile Mazda konusunda oluşturulan en kapsamlı forum, haber ve bilgi bankasına sahip bağımsız bir topluluktur.

• Yeni Oluştur...