Jump to content

2. Nesil Mazda 3 Paspas Sabitleme Klipsi

tansu87
 Paylaş

Tavsiye Edilen Mesajlar

Tam adı be bilmiyorum ama ortası delik olan plastiği kim, hangi tür yerler satar bilgisi olan var mı acaba? Aldığım kauçuklarda delik yok. Ben delip yapmak istiyorum. İsmini bilsem google’de de aratacam ama bulamıyorum böyle 

8E47194D-87B8-4552-BBD9-369268169C80.jpeg

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

2 saat önce, serkan306 :

Mazda için burada satıyorlar, "paspas sabitleme klipsi" deniyormuş.

Teşekkürler. Aradım google’dan ama bulamamıştım bi türlü. Sadece şunu bulabildim ben de Aliexpres’te
https://s.click.aliexpress.com/e/bkL8hchL

isteyecem bunlardan. 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Bazi araç yikayicilar araç paspaslarini fütursuzca ve kaba kuvvetle yerinden söküyorlar.  Bunun sonucunda da bu plastik parçalar zarar görebiliyor.  Bir kez zarar gördü mü bunlari onarmak olanaksiz.  Bu nedenle ben artik araç yikayicilarina "Paspaslari sökmeyin, yerinde kalsin.  Sadece üzerinden vakumla alin." demek zorunda kaliyorum.  Paspas altlari kaliyor ama ne yapayim?

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

4 saat önce, AKayhan :

Bazi araç yikayicilar araç paspaslarini fütursuzca ve kaba kuvvetle yerinden söküyorlar.  Bunun sonucunda da bu plastik parçalar zarar görebiliyor.  Bir kez zarar gördü mü bunlari onarmak olanaksiz.  Bu nedenle ben artik araç yikayicilarina "Paspaslari sökmeyin, yerinde kalsin.  Sadece üzerinden vakumla alin." demek zorunda kaliyorum.  Paspas altlari kaliyor ama ne yapayim?

Ben yıkamaya araç vermiyorum. Boşu boşuna para vermeye gerek yok. 30 lira veriyorum ne yaptıkları belli değil. Paspasları da çıkarıp kendim süpürüp silmek yarım saatimi alıyor. En azından saçma sapan şeyler sürmelerini engelliyorum ve hareket oluyor bana da. 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Vermeyın otoyıkamaya 5 tl lık torpıdo cılası sıkıyorlar hep silikonlu ürünler araç mahvoluyo, direksiyon derısı zarar gorur konsol zarar gorur ne sıktıkları bellı deıl 30 lıra otoyıkamaya vercegınıze 60 tl ye en kral urunu alın 8 10 ay gıder yıkamayı da benzınlıkte kendınız yaparsınız. Suyun jetonuna zam gelmıs 2 tl olmus🤣 Dolardan o da nasıbını aldı galıba

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Paylaş

• Yeni Oluştur...