Jump to content
attcaksaw

Mazda 626 Araç 2.Viteste Tekliyor

Tavsiye Edilen Mesajlar

attcaksaw

Aracımda birden bire böyle bir sorun oluştu 2. viteste 1300 devirlere bile düşsem gaza cok hafif dokunsam bile araç gidiyordu fakat şimdi 2400 devire geçene kadar gaza normal bassamda o devire gelene kadar gaz yemiyor gibi tekliyor sorun ne olabilir?

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Lupara

Hava hortumu, karbüratör contası sağlıklı durumda mı? Bence araç farklı bir yerden daha hava alıyor.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
NoooFearrrr

Ben tahminimi ateşleme elemanlarından yana kullanıyorum, ilk baştada bujiler lakin olay lpg de oluyuorsa lpg beynide olabilir. Bu sorun başlamadan önce herhangi bir işlem yapıldımı araca.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
attcaksaw

Hayır yapılmadı benzinde çalışmıyor araç uzun süredir o yüzden bilmiyorum.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
AKayhan

Bu gibi durumlarda her zaman araci hem LPG hem de benzinde deneyin.  Bu, sorunun teshisini kolaylastirir.  Örnegin, simdi sorun LPG sisteminde mi, bilmiyoruz.  Her iki seçenekte de araci bir süre kullanin.  Bundan baska, sorun sadece soguk motorda mi var, yoksa sicak motorda da mi oluyor, bunu da kontrol edin.  Burada paylasirsiniz.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Bilgi Bankası

Üye Haritası

MazdaClubTR Hakkında

2006 senesinin son günlerinde 20 kişi tarafından kurulan MazdaClubTR, Mazda tutkunu ve/veya sahibi binlerce üyenin katkısı ile Mazda konusunda oluşturulan en kapsamlı forum, haber ve bilgi bankasına sahip bağımsız bir topluluktur.

• Yeni Oluştur...