Jump to content
Bora Yetkin

Mazda 3 mini stepne

Tavsiye Edilen Mesajlar

Bora Yetkin

Arkadaşlar merhaba,

Hiç kullanmadığım Hankook S300 T125/70R16 96M mini stepne'yi araç değişikliğinden dolayı satıyorum.

Gebze organize'den gün içinde elden alınabilir.400TL

20181224_102001.jpg

20181224_102011.jpg

20181224_102018.jpg

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Mehmet Özdemir

merhaba.. satılık ilanları için fotoğraf yüklememiz de gerekiyor bora bey.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Bora Yetkin
38 dakika önce, Mehmet Özdemir :

merhaba.. satılık ilanları için fotoğraf yüklememiz de gerekiyor bora bey.

Fotoğraflar eklendi

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
costal3

merhaba,

2017 mazda3 refleks için uygunmudur? mevcut lastik çapı (205/60/r16. gijon ölçüleri hakkında bir bilgim yok yanlız.

bende gebze osbdeyim 05303907983 nolu telefondan görüşebiliriz.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
İlhan

Ooo bana yakın bayağı bir Mazda kullanıcısı varmış. @Bora Yetkin aracı değiştirmişsin.. Geçen gün bir beyaz CX-3 gördüm.. Shell-Balkan petrol önünden geçerken..Muhtemelen sendin. :) Hangi bankadaydın? Belki de şirket olarak çalışıyoruz sizin şube ile. :)

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Bora Yetkin
4 dakika önce, İlhan :

Ooo bana yakın bayağı bir Mazda kullanıcısı varmış. @Bora Yetkin aracı değiştirmişsin.. Geçen gün bir beyaz CX-3 gördüm.. Shell-Balkan petrol önünden geçerken..Muhtemelen sendin. :) Hangi bankadaydın? Belki de şirket olarak çalışıyoruz sizin şube ile. :)

Yakın derken ne kadar yakınız acaba?Bu arada henüz bu taraflara gelmedim araçla genelde şirket aracıyla geçiyorum oradan 875bg clio ile:)

Konuyada ekleme yapayım bu arada;

Geçen gün Costal3 ile lastikçide buluşup deneme yaptık.Stepne Bijon delikleri tam oldu ancak orta göbek deliği bir miktar büyük geldiği için uymadı.2017 mazda3 refleks için uygun değil acaba diğer donanımlara da mı uymayacak bilemedim açıkçası.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
İlhan
28.12.2018 at 10:22, Bora Yetkin :

Yakın derken ne kadar yakınız acaba?Bu arada henüz bu taraflara gelmedim araçla genelde şirket aracıyla geçiyorum oradan 875bg clio ile:)

Ne kadar yakın... Şhell Balkan petrole yakınım... Kartal Kimya'dayım.. SCA Yıldız yanı Yorim Cam karşısı oluyor...

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Bora Yetkin
03.01.2019 at 16:13, İlhan :

Ne kadar yakın... Şhell Balkan petrole yakınım... Kartal Kimya'dayım.. SCA Yıldız yanı Yorim Cam karşısı oluyor...

Clariant kimya gosb icindeyim bende😁

Araba ve sektör tuttu meslek nedir?

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
costal3

gosb çevresinde 3 mazdacı.bendegosb bölge müdürlüğündeyim hatta bizim şirkette 2 tane mevcut:)

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Bilgi Bankası

Üye Haritası

MazdaClubTR Hakkında

2006 senesinin son günlerinde 20 kişi tarafından kurulan MazdaClubTR, Mazda tutkunu ve/veya sahibi binlerce üyenin katkısı ile Mazda konusunda oluşturulan en kapsamlı forum, haber ve bilgi bankasına sahip bağımsız bir topluluktur.