Jump to content

Arşivlendi

Bu konu arşivlendi ve yorumlara kapatıldı

serkan306

Satılık Otomasyon ve Atölye Malzemeleri

Tavsiye Edilen Mesajlar

serkan306

Arkadaşlar birkaç yıl önce iş yeri açmıştık ve orada prototip olarak bir makine yapmış ve denemelerde verim alamamıştık. Bu makinenin panosunda kullandığımız PLC, analog çıkışlı yan modül, sürücü, dokunmatik ekran, indikatör, solid röle, güç kaynağı vs. gibi otomasyon malzemeleri, TİG kaynak makinesi, lokma takımı, TİG kaynak telleri vs. atölye malzemelerini satışa çıkardım. Bazı malzemeleri sahibinden.com'da satışa koydum, bazılarını henüz koymadım. Açık ilanlarıma buradan ulaşabilirsiniz. Almayı düşünen arkadaşlar olursa pazarlık payı vardır :)

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Mehmet Özdemir

otomasyon üzerine değil de daha düşük akımlı işlerde çalışıyoruz ama tanıdığım otomasyonculara linki göndereceğim. başka el aletleri varsa ilgilenebilirim sevgili serkan. fiyatlara kdv dahil mi?

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
serkan306
15 saat önce, Mehmet Özdemir :

otomasyon üzerine değil de daha düşük akımlı işlerde çalışıyoruz ama tanıdığım otomasyonculara linki göndereceğim. başka el aletleri varsa ilgilenebilirim sevgili serkan. fiyatlara kdv dahil mi?

Bu hafta sonu kilere bakacağım, anahtar, alyan takımı gibi ekipmanlar olması lazım. Bazılarını kendimize ayırırım, bana fazla gelecekleri ilana koyarım :) Şahıs olarak sattığım için KDV yok :P 

9 saat önce, tansu87 :

Ulaşılmıyor ilana

Evet baktım bende de çıkmadı, buradan girebildim. Telefondan giriyorsanız, link uygulamaya yönlendirirse uygulama açmıyor, web tarayıcınızdan girmeyi deneyin.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Mehmet Özdemir

ben de telefondan denediğimde uygulamadan açılmıyor maalesef.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
serkan306

Linki tarayıcıda açmanız lazım. İlk malzeme satıldı, PLC vardı satıldı, analog yan modülü duruyor ama :)

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Bilgi Bankası

Üye Haritası

MazdaClubTR Hakkında

2006 senesinin son günlerinde 20 kişi tarafından kurulan MazdaClubTR, Mazda tutkunu ve/veya sahibi binlerce üyenin katkısı ile Mazda konusunda oluşturulan en kapsamlı forum, haber ve bilgi bankasına sahip bağımsız bir topluluktur.

• Yeni Oluştur...