Jump to content
zeki246

Mazda CX-3 Ön Farım Buğu yapıyor

Tavsiye Edilen Mesajlar

zeki246

Aracım geçtiğimiz günlerde yağan aşırı yağışlar sonrasında ön farlardan birinin içi buğu yaptı. Şu an için konuyu Mazda Gören Bayisine ilettim. Geçen senede arka stop lambalarım su almıştı. Yine Gören Bayide garantiden değişimi yapılmıştı. Bu senede ön farlardan biri yaptı. Aynı sorunu yaşayan arkadaşım var mı acaba?

aez.JPG

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
SafaTR

Abi vardı sanırım bir cx-3 daha. Ama garantiden değişim yapılmıştı ona da yanlış hatırlamıyorsam. Sıkıntı olacağını sanmam

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Obz1
Yanıtlandı (düzenlendi)

Merhaba;  kronik sorun. Bende garanti kapsamından bagaj kapağındaki stoplar ve ön sol far değişim talep etmiştim. Zamanla rutubete dönüşebileceğinden farı temizletmek çözüm olmayacağını bildirmişlerdi ve servis değiştirdi.değişim öncesi resim ekte 😳

8AC04A69-B8D0-4277-87F6-CCCD94DB0958.jpeg

Obz1 tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
zeki246

Benimde Mazda Gören de değişim yapıldı garantiden. Sıkıntım kalmadı bakalım inşallah diğer farda olmaz aynı sıkıntı.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Bilgi Bankası

Üye Haritası

MazdaClubTR Hakkında

2006 senesinin son günlerinde 20 kişi tarafından kurulan MazdaClubTR, Mazda tutkunu ve/veya sahibi binlerce üyenin katkısı ile Mazda konusunda oluşturulan en kapsamlı forum, haber ve bilgi bankasına sahip bağımsız bir topluluktur.

• Yeni Oluştur...