Jump to content
Mutlu Tekir

Mazda 3 BL Navimex Multimedya Cihazı Montajı ve İzlenimlerim

Tavsiye Edilen Mesajlar

Mutlu Tekir

Aptoide uygulaması sağolsun, Torque Pro ve widget uygulamasını ücretsiz almayı sağlıyor. Normalde her iki uygulama da ücretli. Ana ekranın altında digital gösterge olarak LTFT, STFT ve motor suyu sıcaklıklarını ekledim. Gayet güzel gösteriyor. Aracı durdurup tekrar başlattığımda da yeni veriler hemen gelmese de, 30sn-1dk ya gözükmeye başlıyor. 

Torque Widgets uygulamasının güzelliği Torque Pro'daki tüm verileri widget olarak ana ekrana ekleyebiliyorsunuz. 

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Mutlu Tekir

İzlenimlerimi aktarmaya devam edeyim.

Android multimedya ayrı bir telefon gibi. Tablet diye geçiyor zaten özelliklerinde de. Navigasyon onda, sd kartla müziklerini takıyorsun sd kart yuvasına. Ordan dinliyorum. İstersem 2. sd kart yuvası var, oraya da film atıyorum. Geri görüş kamerasını ordan görüyorum otomatik. Şimdi sağ ön kamera bağlamayı planlıyorum. Onu da oraya bağlayacağım. Torque ile istediğim verileri de ekranda görebiliyorum. Telefonunla işin kalmıyor. Bir tek aramalar vs. Onda da bluetooth ile bağlıysa zaten otomatik olarak yanıtlayabiliyorsun. İstersen telefonunu bluetoothla bağlayıp müziklerini dinleyip direksiyon tuşlarından da kontrol edebiliyorsun. Daha nolsun? Denedim mirrorlink yapıp google maps i açmayı. Hiç sarmadı. Multimedyanın kendi uygulamasını kullanmak tamamen ayrı olması daha mantıklı. Ses kalitesi beni tatmin ediyor. Orjinalde bir tık daha iyi gibi geldi bana.

4gb ram android 8 olunca takılma sıfır.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Lupara

Arac kameralarinda olan bir sorun var. Kontak acildiginda kameraya elektrik gidiyor ve kamera acilmaya basliyor. Marsa basildiginda elektrik kesiliyor ve cihaz acilmiyor.

Bu ekranlarda da benzer bir problem var mi?

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Mutlu Tekir
14 dakika önce, Lupara :

Arac kameralarinda olan bir sorun var. Kontak acildiginda kameraya elektrik gidiyor ve kamera acilmaya basliyor. Marsa basildiginda elektrik kesiliyor ve cihaz acilmiyor.

Bu ekranlarda da benzer bir problem var mi?

İçinde batarya gibi birşey var sanırım, 3-4 saniyeye kadar tutuyor enerjiyi.

Marş sırasında kapanma gibi problem hiç yaşamadım.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Bilgi Bankası

Üye Haritası

MazdaClubTR Hakkında

2006 senesinin son günlerinde 20 kişi tarafından kurulan MazdaClubTR, Mazda tutkunu ve/veya sahibi binlerce üyenin katkısı ile Mazda konusunda oluşturulan en kapsamlı forum, haber ve bilgi bankasına sahip bağımsız bir topluluktur.

• Yeni Oluştur...