Jump to content

Satılık 2012 Mazda3 (50 bin km)

M.E.G

Tavsiye Edilen Mesajlar

Arkadaşlar babamın kullanmış olduğu aracı model yükseltmek amacıyla satıyoruz.

Beyaz (sedefli )renk, 2012 model (makyajlı), impressive donanım, otomatik vites , lpg li, 50 bin km de, hata, boya, kazası yoktur. Garaj aracıdır.

Araç haldızlardan sıfır alınırken multimedia sistemi, orjinal yan marşpiyeller, lpg (landirenzo), sonax cam filmi yaptırılmıştır. Multimedia sisteminin orjinali de durmaktadır.

Aracın içi,dışı sıfır gibidir. Çalışmayan hiç bir donanımı yoktur. Yetkili servis bakımlıdır.

Malum siteye henüz ilan açmadım. Forumda alan çıkmazsa oraya da atacağım. 

Fiyat : 70 bin tl. 

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Bir saat önce, Mehmet Özdemir :

hayırlı satışlar, bol müşteriler..

Teşekkürler admin. Fotoğraf da eklerim silme hemen ilanı :D 

12 dakika önce, Arabalar :

Hayırlı satışlar dilerim.

Teşekkürler abi :)

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

• 4 hafta sonra ...
14.02.2019 at 20:36, Renegade :

Makyajlı kasa mazda impressive aracım için şunu söyleyeyim, araç donanımı hakkında bilgileriniz vardır. Yalıtım konusunda sadece pütürlü asfaltta yol sesi geliyor, sıfır asfaltta 130-140 km kadar yol ve rüzgar sesi bile belli belirsiz. Bir miktar motor sesi geliyorki o da gerekli. Onun dışında aracınız bakımlı ve lastikleriniz iyi ise yol tutuş bakımından oldukça başarılı. Sürüş zevki yüksek, koltuklar daha konforlu olabilirdi, sırt konusunda uzun yolda biraz yorucu. Manuel için vites geçişleri net ve seri.

Arac hb miydi? Bir de fotoğraf koyacak misiniz?

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

5 saat önce, ja2 :

Bu soruyu bana mı yazdınız, yoksa babasının aracını satılığa çıkaran M.E.G arkadaşımızamı?

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

6 saat önce, ja2 :

Araç sedan. Bir kaç fotosu var ama aracın dışı kirli olduğu için koymak istemiyorum. İşlerimin yoğunluğundan babamlara gidemiyorum. En kısa zamanda temizletip fotoğraf çekmeye çalışırım. 

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

6 dakika önce, M.E.G :

Araç sedan. Bir kaç fotosu var ama aracın dışı kirli olduğu için koymak istemiyorum. İşlerimin yoğunluğundan babamlara gidemiyorum. En kısa zamanda temizletip fotoğraf çekmeye çalışırım. 

tamamdir hayirli gunler

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Arşivlendi

Bu konu arşivlendi ve yorumlara kapatıldı

• Yeni Oluştur...