Jump to content

2014 mazda3 sol kapi hiza alti plastik

45lik
 Paylaş

Tavsiye Edilen Mesajlar

Merhaba,

2014 mazda 3 ile ailenize katildim...

Arabayi temiz oldugu icin aldim.. ancak sol kapilar hiAsi altta camurluklar arasi uzanan plastik supurgelik yok... Sahibide farkinda degilmis...

Servis 555 tl fiyat cekti ve bana ucuk geldi...

Yeni oldugum icin masil ve nerden temin edebilirim... Yardimlariniz icin simdiden tesekkurler...

IMG_20190228_114508.jpg

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

8 dakika önce, 45lik :

Merhaba,

2014 mazda 3 ile ailenize katildim...

Arabayi temiz oldugu icin aldim.. ancak sol kapilar hiAsi altta camurluklar arasi uzanan plastik supurgelik yok... Sahibide farkinda degilmis...

Servis 555 tl fiyat cekti ve bana ucuk geldi...

Yeni oldugum icin masil ve nerden temin edebilirim... Yardimlariniz icin simdiden tesekkurler...

IMG_20190228_114508.jpg

tam olarak neresi anlamadim ama marşpiyelin altında kapıların altında uzanan plastikse bende de düşmüştü. dönerken bir kaldırıma sürterken düşmüs olmalı çünkü  benim parşpiyelde hasar var. bir sene falan önce 220 liraya almıştım servisten. eğer oysa orjinalden başka şansınız yok çünkü bu tür şeylerde mazda hele 3. nesil için yan sanayi ya hiç yok ya da çok az.

mazda alilesine hoş geldiniz:)) 

bu arada fiyatlar iki katına çıkmış demek hepimize geçmiş olsun

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

11 dakika önce, Katil Balina :

tam olarak neresi anlamadim ama marşpiyelin altında kapıların altında uzanan plastikse bende de düşmüştü. dönerken bir kaldırıma sürterken düşmüs olmalı çünkü  benim parşpiyelde hasar var. bir sene falan önce 220 liraya almıştım servisten. eğer oysa orjinalden başka şansınız yok çünkü bu tür şeylerde mazda hele 3. nesil için yan sanayi ya hiç yok ya da çok az.

mazda alilesine hoş geldiniz:)) 

bu arada fiyatlar iki katına çıkmış demek hepimize geçmiş olsun

Cok tesekkurler ... Yapacak bisi yok .. siparisi geceyim o zaman... 😊

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Çıkmacılara baktınız mı, Ankara'da baya bizim kasa mazda 3 olmuş çıkmacılarda, İstanbul'da da düşmüştür. Bu adamlar yamyam tabi ama eskaza bir iyi anına denk gelinirse ucuza bırakıyorlar bazı şeyleri.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

• 3 ay sonra ...
 Paylaş

• Yeni Oluştur...