Jump to content
Melikşah

Mazda 3 sedan Cam film

Tavsiye Edilen Mesajlar

Melikşah

Arkadaşlar arabamın camlarına film çektirmek istiyorum. Tüm camlara çektirmek ortalama kaça mal olur? bir ustaya mı çektirmeliyim yoksa kendim de yapabilir miyim? Cam film yasağı kalkmıştı ama yeni haberler görmeye başladım yok ışığın %70 geçirmesi gerekiyor önlerde, arkalar serbest gibisinden. Bu konuda da beni aydınlatırsanız sevinirim iyi forumlar

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
ozgur35

1000 tl Ön cam aır 80 ısığı yuzde 70 gecıyor ısıyı da yuzde 49 engellıyor. Kapılar ıcın 3 4 2 1 numara ıstedıgınızı yaptırabılırsınız

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Melikşah
3 dakika önce, ozgur35 :

1000 tl

Piyasada 30-100 tl arası değişen cam filmleri arabaya çektirmesi bin tl öyle mi? 

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
ozgur35

Markadan markaya degısıyor fıyatlar 200 e yaptırabılırsınız 400 e de 1000 e de  Kalıtesıne gore. Llumar yaptırdım ben ön cam ve sunroof da dahıl 1000 tl tuttu 10 yıl garantılı fılmler ama sonuna kadar hakedıyor gozluk takmıyorum artık arac ıcı buz gıbı şuan. Fılm dısardan sımsıyah olsa da arac ıcınde fılm yokmus gıbı eskı fılmsız halınden  bı farkı yok yanı. Gece gunduz sankı fılm yokmus gibıı çok ılgınç  Kabın karanlık degıl

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
g3z3g3n1616
28.03.2019 at 19:55, ozgur35 :

1000 tl Ön cam aır 80 ısığı yuzde 70 gecıyor ısıyı da yuzde 49 engellıyor. Kapılar ıcın 3 4 2 1 numara ıstedıgınızı yaptırabılırsınız

Polisin dikkatini çekecek kadar koyumu air 80. Ben ön ve ön yan cam için düşünüyorum. 

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
ozgur35
1 saat önce, g3z3g3n1616 :

Polisin dikkatini çekecek kadar koyumu air 80. Ben ön ve ön yan cam için düşünüyorum. 

air 80 direk seffaf film, hıc bır tonu yok  UV  yı 99 ısıyı da yanılmıyorsam yuzde 44 gıbı degerdı kesıyor

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
g3z3g3n1616
23 saat önce, ozgur35 :

air 80 direk seffaf film, hıc bır tonu yok  UV  yı 99 ısıyı da yanılmıyorsam yuzde 44 gıbı degerdı kesıyor

Ön cam ve ön iki kapı için 350 TL fiyat aldım. Sizinki 1000 tl olunca benim aldığım fiyat biraz anormal geldi. Sahte olabilirmi? 

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
ozgur35
2 saat önce, g3z3g3n1616 :

Ön cam ve ön iki kapı için 350 TL fiyat aldım. Sizinki 1000 tl olunca benim aldığım fiyat biraz anormal geldi. Sahte olabilirmi? 

SAhtedır abı İzmirde (yetkılı bayı  instagram adresı @llumarizmircom) şuan sadece ön cam air80 olarak  500 600 tl oldu dolar kuru nedenıyle, 4 kapı ve bagaj ıse atr serısı olarak 600 700 cıvarı Size tavsıyem Ankara bayıyı arayıp yasadıgınız sehırdekı orıjınal takan bayıyı ogrenmek Llumar ankara ÇAgrı'da : Ibrahım bey var 03123410032

İnstagram adresı @llumarcamfilmi

llumarcamfilmi'in profil resmi

llumarcamfilmi

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Bilgi Bankası

Üye Haritası

MazdaClubTR Hakkında

2006 senesinin son günlerinde 20 kişi tarafından kurulan MazdaClubTR, Mazda tutkunu ve/veya sahibi binlerce üyenin katkısı ile Mazda konusunda oluşturulan en kapsamlı forum, haber ve bilgi bankasına sahip bağımsız bir topluluktur.

• Yeni Oluştur...