Jump to content
AhmetK44

3. Nesil Mazda 3 Gösterge Paneli ve Hud Çalışmıyor

Tavsiye Edilen Mesajlar

AhmetK44

Bu gün araç çalışır vaziyette araçtan uzaklastim ve geri geldiğimde gösterge paneli,Hud,vites ışıkları,park sensörü calismiyor akü zayıf olduğu için olabilir mi ?

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Katil Balina

akü zayıflığından. bende de hud acılmamiştı. problem(ler) aküyü değişince geçti. inci akü 60 ah efb start stop en uygunu gibi. 

21 saat önce, AhmetK44 :

Bu gün araç çalışır vaziyette araçtan uzaklastim ve geri geldiğimde gösterge paneli,Hud,vites ışıkları,park sensörü calismiyor akü zayıf olduğu için olabilir mi ?

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
AhmetK44
05.04.2019 at 16:34, Katil Balina :

akü zayıflığından. bende de hud acılmamiştı. problem(ler) aküyü değişince geçti. inci akü 60 ah efb start stop en uygunu gibi. 

Geri vites lambasi ledi yanmış oda şasi yaptırmış sigorta yanmış ti sigortayı kapağın altındaki yedeği ile değiştirdim akü de daha gider dediler ama değiştirdik servis mutlu 64ah efb demisti ondan bulup taktırdık tam oluyor.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Bilgi Bankası

Üye Haritası

MazdaClubTR Hakkında

2006 senesinin son günlerinde 20 kişi tarafından kurulan MazdaClubTR, Mazda tutkunu ve/veya sahibi binlerce üyenin katkısı ile Mazda konusunda oluşturulan en kapsamlı forum, haber ve bilgi bankasına sahip bağımsız bir topluluktur.

• Yeni Oluştur...