Jump to content
HIT84

1. Nesil Mazda 3 Motor Soğutma Fanı

Tavsiye Edilen Mesajlar

HIT84

slm arkadaslar mazda 3 2006 1.6 benzin arbam sogutma fani actigini nasil anlarim radyatörde 1 fan var klima actigimda tam kapasite calisiyor motor caliostigin da döndügünu hic duymadim calisip calismadigini nasil anlarim. saygilar

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Lupara

Hararet göstergesi ortadan yukarı çıkmıyorsa bakmaya gerek yok. Zaten klima açıken çalışıyorsa klima kapalıyken de çalışıyordur. Ayrıca o fan sürekli çalışmaz zaten.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
HIT84

öncelikle cevap yazdigin icn tsk ederim . yok gösterge normal ortada sadece yerinde arabayi 20 dakika kadar calistirdim acmadi fan müsür arizali olabilir mi .saygialr

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Mehmet Özdemir

ben de 2. nesil mazda 3 vardı, ben de çalıştığına hiç şahit olmadım. belki çok sessiz çalışıyordu belki de çalışmasını gerektirecek bir şeyler olmuyordu. hararet göstergesi de yoktu, bu araba hararet yapmaz demek istediler herhalde

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
NoooFearrrr

Fanın açtığını zaten sesinden anlarsınız ama her zaman açmaz çünkü soğutma suyunun radyatörden geçmesi soğuması için yeterli gelir ne zaman açar;  araca gaz verip biraz sıkıştırırsanız belki o zaman açtığını görebilirisiniz araç rölantide iken hararet yükselmiyorsa zaten kesin çalışıyordur.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Bilgi Bankası

Üye Haritası

MazdaClubTR Hakkında

2006 senesinin son günlerinde 20 kişi tarafından kurulan MazdaClubTR, Mazda tutkunu ve/veya sahibi binlerce üyenin katkısı ile Mazda konusunda oluşturulan en kapsamlı forum, haber ve bilgi bankasına sahip bağımsız bir topluluktur.

• Yeni Oluştur...