Jump to content
mahmutmacit

3. Nesil Mazda 3 Fren Balata Marka Tavsiye

Tavsiye Edilen Mesajlar

mahmutmacit

yakın zamanda periyodik bakıma gittiğimde balata değişim zamanınında geldiği söylendi. ancak ön ve arka balatalar hepsi işçilikte dahil 1300-1400 civarı bi rakam söylediler ve fazla geldi benim için

sanayide iyi bi usta bulup taktırmak istiyorum ama marka olarak hangisini almalıyım acaba

araştırınca karşıma trw ve ferodo gibi markalar çıkıyor. ikiside iyimidir yoksa başka bi marka tavsiyeniz olurmu

birde balataların hepsi aynı anda değişirmi ön arka farklı zamanlarda değişme ihtimali varmı bu konuda çok bilgim yok malesef 

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
tansu87
32 dakika önce, mahmutmacit :

yakın zamanda periyodik bakıma gittiğimde balata değişim zamanınında geldiği söylendi. ancak ön ve arka balatalar hepsi işçilikte dahil 1300-1400 civarı bi rakam söylediler ve fazla geldi benim için

sanayide iyi bi usta bulup taktırmak istiyorum ama marka olarak hangisini almalıyım acaba

araştırınca karşıma trw ve ferodo gibi markalar çıkıyor. ikiside iyimidir yoksa başka bi marka tavsiyeniz olurmu

birde balataların hepsi aynı anda değişirmi ön arka farklı zamanlarda değişme ihtimali varmı bu konuda çok bilgim yok malesef 

Arkalar daha geç biter. Öndekiler 2 bittiğinde arkadakiler 1 bitiyor genelde. 2. Nesilde icer kullanıyorum. Toz hariç çok memnunum. Sıcak soğuk her türlü iyi performans veriyor. 3.nesilde ne kadar uyumlu bilmiyorum. 

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
ozgur35

Ate de sessız ama toz yapıyor jant sımsıayh Temızlıyon 2 ıncı gun sımısyah ben de artık jant temızlemıyom gerek yok :D

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Bilgi Bankası

Üye Haritası

MazdaClubTR Hakkında

2006 senesinin son günlerinde 20 kişi tarafından kurulan MazdaClubTR, Mazda tutkunu ve/veya sahibi binlerce üyenin katkısı ile Mazda konusunda oluşturulan en kapsamlı forum, haber ve bilgi bankasına sahip bağımsız bir topluluktur.

• Yeni Oluştur...