Jump to content
tansu87

Mazda MX-5 km77 Geyik Testi

Tavsiye Edilen Mesajlar

tansu87

Araç o kadar hızlı tepki veriyor ki, sürücü bile direksiyonda yavaş kalmış. şaşkınlık var :) zaten her türlü hızda testi geçince bırakmışlar testi :)

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Katil Balina

75 ile 83 arasında neredeyse fark yok:)

seneye kısmet olursa şu mazda 3'ün yanina bi tane bundan eklemeyi düşünüyorum ya du bakalim. bir yanım da 4. nesli bekle ona göre bak diyor.

kafamda deli sorular.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
AKayhan

2019 Mazda MX-5 zaten 4. nesil imis, Consumer Reports öyle yazmis.  Consumer Reports MX-5 için kesinlikle manuel vites tavsiye ediyor (otomatik de varmis).

"The fourth-generation Miata remains true to Mazda's original formula of a lightweight rear-wheel-drive roadster. The Miata quickly scoots along while returning a miserly 34 mpg overall. Shifting the delightfully accurate six-speed manual shifter is a joy; we'd skip the optional automatic transmission. It works fine but dilutes the driving experience. Quick and precise steering delivers sublime back-road handling, even though some body roll is noticeable. High levels of noise, thin and unsupportive seats, and a stiff ride all grow fatiguing during highway travel. Cabin space is snug, and the optional dial-controlled infotainment system takes time to master. Flipping the convertible top open or closed is a breeze. 2019 updates include a horsepower increase from 155 to 181. "

Benim okuyabildigim tek dezavantaji, yüksek ses, ince koltuklar ve sert süspansiyon nedeniyle uzun yolda araç yorucu olabiliyormus.  Bir de tabii kabinin dar oldugunu yaziyor.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
ozgur35

2017 de 120 lıraydı powersense mx5 keske alsaydık :D

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Katil Balina
1 saat önce, AKayhan :

2019 Mazda MX-5 zaten 4. nesil imis, Consumer Reports öyle yazmis

hocam banaysa dediginiz ben mazda 3'un dörduncü neslinden bahsediyorum. ya tek araba 4. nesil mazda 3 ya da 3. nesil 3+mx5

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Bilgi Bankası

Üye Haritası

MazdaClubTR Hakkında

2006 senesinin son günlerinde 20 kişi tarafından kurulan MazdaClubTR, Mazda tutkunu ve/veya sahibi binlerce üyenin katkısı ile Mazda konusunda oluşturulan en kapsamlı forum, haber ve bilgi bankasına sahip bağımsız bir topluluktur.

• Yeni Oluştur...