Jump to content
FiratDeveloper

92Mazda323

Tavsiye Edilen Mesajlar

FiratDeveloper

S.a arkadaşlar. Aracı muayene götüreceğim bu hafta.

Muayenede Nedir nerelere bakıyorlar yazarmisiniz. 

Ustaya götürdüm direksiyon kutusunu değişmesi gerektiği söyledi TÜVTÜRK ona bakıyor mu.

Muayene ye hazırlık için nereye götürüp baktirayim aracı İst avr yakasinda ikamet ediyorum.

Sağolun şimdiden.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
AKayhan

TÜVTÜRK web sitesinde "Muayene Öncesi Yapilacaklar" diye bir bölüm var, orayi inceleyebilirsiniz.

https://reservation.tuvturk.com.tr/web.ui/Index.aspx

Rezervasyon da buradan yapiliyor.  Bence muayene öncesi araci baktirmaya pek gerek yok.  Muayenede sorun çikarsa o zaman bir servise gitmek gerekir.  TÜVTÜRK araca çok kisa bir yol testi yapiyor.  Eger o testte direksiyonla ilgili bir sorun çikarsa o zaman direksiyon kutusunu düsünürsünüz.  Aslinda araç için iyi bir sinav bu muayene.  Dolayisiyla sizin için de iyi bir gösterge.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
FiratDeveloper
1 saat önce, AKayhan :

TÜVTÜRK web sitesinde "Muayene Öncesi Yapilacaklar" diye bir bölüm var, orayi inceleyebilirsiniz.

https://reservation.tuvturk.com.tr/web.ui/Index.aspx

Rezervasyon da buradan yapiliyor.  Bence muayene öncesi araci baktirmaya pek gerek yok.  Muayenede sorun çikarsa o zaman bir servise gitmek gerekir.  TÜVTÜRK araca çok kisa bir yol testi yapiyor.  Eger o testte direksiyonla ilgili bir sorun çikarsa o zaman direksiyon kutusunu düsünürsünüz.  Aslinda araç için iyi bir sinav bu muayene.  Dolayisiyla sizin için de iyi bir gösterge.

Muayeneye hiç aracın bakımını yaptirmadan direk gitmek istemedim bir daha git gel olmasın diye.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
AKayhan

Bence aracin periyodik bakim(lar)ini her halükarda yaptirin.  Ben bakimi muayeneden bagimsiz olarak düsündüm.  Eger muayenede yapilmasi gereken islemler çikarsa onlari muayeneden sonra yaptirirsiniz.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Bilgi Bankası

Üye Haritası

MazdaClubTR Hakkında

2006 senesinin son günlerinde 20 kişi tarafından kurulan MazdaClubTR, Mazda tutkunu ve/veya sahibi binlerce üyenin katkısı ile Mazda konusunda oluşturulan en kapsamlı forum, haber ve bilgi bankasına sahip bağımsız bir topluluktur.

• Yeni Oluştur...