Jump to content

1. Nesil Manuel Vites Mazda 3 Viteste Sertleşme

Tavsiye Edilen Mesajlar

Arkadaslar mehabalar, manuel vites mazda 3 hb 2007 model kullaniyorum. Aracimda 2 haftadir vites gecislerinde sertlik var, vitesin oturmasinda veya gecmesinde herhangi bir problem yok daha oncesine gore zor değiştirmeye basladim. Genelde soguk havalarda gorunen bir durum ama boyle bir durum söz konusu degil. Baski balata diye dusunmustum ama el freni cekik halde araba kendini sürüyor.

Sebebi ne olabilir daha önce boyle bir sorun yasayan veya tecrubesi olan varsa görüşlerinizi paylasabilirseniz sevinirim

Teşekkürler

Diğer Sitelerde Paylaş

Sorunu her zaman gittigim ozel servisteki ustalar buldular vites halatlarinda sorun var. Cikma iscilil dahil 1000 tl civari yan sanayi 1200 tl gibi bir fiyat. Tamir ettirsem randimanli olur mu karar veremedim

Diğer Sitelerde Paylaş
2 saat önce, Novega :

Sorunu her zaman gittigim ozel servisteki ustalar buldular vites halatlarinda sorun var. Cikma iscilil dahil 1000 tl civari yan sanayi 1200 tl gibi bir fiyat. Tamir ettirsem randimanli olur mu karar veremedim

Cok pahaliymis. Umarim teshisleri dogrudur.

https://www.parcafilosu.com/urun/bp4n46500b-orjinal-vites-teli/S190182M487?gclid=EAIaIQobChMIvomn6NeE5AIVyuJ3Ch1uogB1EAQYASABEgKq0_D_BwE

Diğer Sitelerde Paylaş

Arkadaşlar yeniden merhabalar,

Ankara REM otoda vites halatının değişimi kısa sürede başarılı bir şekilde Ekrem usta tarafından yapıldı. Vitesler eskisi gibi rahat bir şekilde geçiyor. 

REM otoya yeniden teşekkürler

İyi forumlar.

Diğer Sitelerde Paylaş
  • Yeni Oluştur...