Jump to content

Bu Araç Alınır mı? VI - Ortak Konu

Stormhawk

Tavsiye Edilen Mesajlar

Merhaba herkese bütçem elverdiğince bir mazda 3 sahibi olmak istiyorum ilanda bulabildiğim İstanbul ve çevresinde fiyatı uyan bir araç var araçtan pek anlamam o yüzden kıymetli fikirlerinize ihtiyacım var ilan no 700707200. 2005 model 1.6 dynamic 265.000 de 37.500 yazılı şimdiden teşekkür ederim

IMG-20190815-WA0012.jpg

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

• Yanıt 241
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Km ile boya takıntım yok aracın motor ve şanzıman durumu iyi ise benim için yeterli dediğim gibi araçtan anlamam pek o yüzden motor subap durumu nasıl anlayabilirim malum herkese güven kalmamış 

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

3 saat önce, Stormhawk :

Km ile boya takıntım yok aracın motor ve şanzıman durumu iyi ise benim için yeterli dediğim gibi araçtan anlamam pek o yüzden motor subap durumu nasıl anlayabilirim malum herkese güven kalmamış 

kompresyon testi

aşağıdaki konudaki tabloyu inceleyip, elde edilen değerlerle karşılaştırabilirsiniz

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Galeri tamirciye götürmenize, kompresyon testi içinmotorun soğumasını beklemenize izin vermez muhtemelen. Aracı çalıştırıp rölantisine bakın. sabitse muhtemelen problem yoktur. Sonra biraz sürün. Anormal bir ses,devrin artmasına rağmen hızlanmama var mı kontrol edin. Su hortumlarının ek yerlerine bakın. Çatlak patlak var mı diye.

Ayrıca mümkün olduğunca ucuza almaya çalışın. Kasa göründüğü gibiyse muhtemelen lastiğinden lpgsine kadar bazı masrafları olacaktır. Araba size 40 bin liraya gelmesin sonra.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Selamlar, aşağıdaki ilan hakkındaki düşüncelerinizi hasar ve fiyat açısından alabilirsem sevinirim. Tavanda boya olduğu işaretlenmiş ancak konu hakkında bilgi alamadım, sanırım oldukça yoğunlar. Şimdiden fikir beyan eden herkese teşekkür ederim.

MAZDA OZAN'DAN OTOMATİK 2012 MAZDA 2 1.5 PLAY MAKYAJLI KASAİlan No: 719566908
https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-mazda-mazda-ozan-dan-otomatik-2012-mazda-2-1.5-play-makyajli-kasa-719566908/detay

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

• 2 hafta sonra ...

Merhaba arkadaşlar, aşağıda linkini paylaştığım ilandaki araca dün baktım. Gerçekten olabilecek en iyi kondisyona sahip diyebilirim. Birkaç eksiği var, bir çamurluğunda biraz macun var boyanacak. Geçenlerde tavanına balkon şemsiyesi düşmüş, tavanda birkaç noktayı ezmiş, boyasını çatlatmış. Tavan döşemesinde 2 3 yerde 7 - 8 cmlik yırtıkları var ama geri kalan kısımları muazzam. Motoru, yürüyeni ve şanzımanı kusursuz gibi. Sizce bu aracın ederi ne olmalı?

https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-mazda-orjinal-107.000-km-sinifinin-en-temiz-araci-mazda-323-hb-1.6-glx-713680306/detay/

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

54 dakika önce, serkan306 :

Merhaba arkadaşlar, aşağıda linkini paylaştığım ilandaki araca dün baktım. Gerçekten olabilecek en iyi kondisyona sahip diyebilirim. Birkaç eksiği var, bir çamurluğunda biraz macun var boyanacak. Geçenlerde tavanına balkon şemsiyesi düşmüş, tavanda birkaç noktayı ezmiş, boyasını çatlatmış. Tavan döşemesinde 2 3 yerde 7 - 8 cmlik yırtıkları var ama geri kalan kısımları muazzam. Motoru, yürüyeni ve şanzımanı kusursuz gibi. Sizce bu aracın ederi ne olmalı?

https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-mazda-orjinal-107.000-km-sinifinin-en-temiz-araci-mazda-323-hb-1.6-glx-713680306/detay/

Bu arabanın fiyatını siz belirlemelisiniz. İdare eder durumdakiler lpgli olarak 13-15 bin lira civarı. Bu aracı 20 ye yakın bir rakama alırsanız bence ederi olur.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

1 dakika önce, Lupara :

Bu arabanın fiyatını siz belirlemelisiniz. İdare eder durumdakiler lpgli olarak 13-15 bin lira civarı. Bu aracı 20 ye yakın bir rakama alırsanız bence ederi olur.

Dün bana 23.500 TL son fiyat verdi, ben üstüne hiçbirşey söylemedim. Araç epey temiz olduğu için biraz da hastasına denk getirirsem iyi fiyata satarım mantığında. Benim kafamdaki rakam da maksimum 20.000 ama o fiyatlara inmez gibi duruyor. Bu temizlikte olan iki araç var, ikisi de uçmuş 35.000 40.000 gibi afaki rakamlar yazmışlar. 

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

2 saat önce, serkan306 :

Dün bana 23.500 TL son fiyat verdi, ben üstüne hiçbirşey söylemedim. Araç epey temiz olduğu için biraz da hastasına denk getirirsem iyi fiyata satarım mantığında. Benim kafamdaki rakam da maksimum 20.000 ama o fiyatlara inmez gibi duruyor. Bu temizlikte olan iki araç var, ikisi de uçmuş 35.000 40.000 gibi afaki rakamlar yazmışlar. 

Bu kasa 323 lerin kullanimi cok zevkli, ilanda ki de temiz gorunuyor. Karar size kalmis. Lpg taktiracak misiniz?

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

6 dakika önce, Lupara :

Bu kasa 323 lerin kullanimi cok zevkli, ilanda ki de temiz gorunuyor. Karar size kalmis. Lpg taktiracak misiniz?

Dün ben kullanmasam da ufak bir test sürüşü yaptık, kavraması çok yumuşak, motor sesi hoş, yürüyen aksam, süspansiyon iyiydi. Zaten alma amacım kullanım zevki işin aslı. LPG taktırmayı düşünüyorum, evin 2. aracı olacak. CX-5'i benzinli kullanıyoruz, bunu da benzinli kullanırsam bir asgari ücreti yakıta gömmüş olurum :D 

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

15 dakika önce, abcsefa :

https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-mazda-ilk-sahibinden-temiz-729643739/detay

çok temiz duruyor. Nasıl? İnsanı gıdıklamıyor değil :)

Mazda 6 güvenilir bir araçtir.  Senede ortalama 5,000 km kadar yapmis, bu da iyi.  Sag çamurluktaki boyaya bakmak gerekir, gerçekten lokal mi yoksa daha mi büyük.  Bana göre benzinli olmasi ve manuel vites olmasi güzel.  Garajda durmasi da iyi.  Ben bu araçlarin fiyatini hiç bilmiyorum ama sanki 69K biraz yüksek olabilir, gibi geldi.  Bu fiyattan asagi inerse Mazda 6 makul bir seçim olabilir.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Eldeki mazda 3 ü elden hemen çıkarmak güç görünüyor. Yoksa ciddi anlamda düşünülebilir. Araç görünüş olarak çok temiz geldi gözüme. 

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

• 3 hafta sonra ...

Merhaba arkadaşlar, Mazda 3 bakıyorum uzun süredir Mirai arıyordum fakat istediğim gibi bir araç bulamadım. Impressive de bakmaya başladım. İlandaki araç hakkında fikirlerinizi alabilir miyim 

Sahibinden Temiz Otomatik Mazda3İlan No: 737806863
https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-mazda-sahibinden-temiz-otomatik-mazda3-737806863/detay

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

24 dakika önce, Brkm :

Merhaba arkadaşlar, Mazda 3 bakıyorum uzun süredir Mirai arıyordum fakat istediğim gibi bir araç bulamadım. Impressive de bakmaya başladım. İlandaki araç hakkında fikirlerinizi alabilir miyim 

Sahibinden Temiz Otomatik Mazda3İlan No: 737806863
https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-mazda-sahibinden-temiz-otomatik-mazda3-737806863/detay

Bu kadar boyalı bir araç almaktansa, touring temiz bir araç alırdım. 

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

3 dakika önce, Mutlu Tekir :

Bu kadar boyalı bir araç almaktansa, touring temiz bir araç alırdım. 

Tavsiyeniz için teşekkürler, bütçeyi biraz daha arttırabilirim belki dolu bir araç almak istiyorum. Açıkçası benim  de çok içime sinmedi fakat bulunduğum ilde olduğu için bir bakmayı düşünüyorum. 

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

6 dakika önce, Brkm :

Tavsiyeniz için teşekkürler, bütçeyi biraz daha arttırabilirim belki dolu bir araç almak istiyorum. Açıkçası benim  de çok içime sinmedi fakat bulunduğum ilde olduğu için bir bakmayı düşünüyorum. 

Touring de dolu bir donanım. Hangi boş donanımda dijital çift bölgeli klima, açılır kapanır ısıtmalı elektrikli aynalar, yağmur far sensörleri, kendiliğinden kararan dikiz aynası bulunur? Impressive den farkı 16" jant, rvm kör nokta uyarı sistemi, sunroof, ön cam rezistans, koltuk ısıtma, +2 tweeter hoparlör.
İhtiyaçlarınızı iyi belirleyin derim. Kötü durumdaki bir araca sırf yakında ve daha dolu diye binmezdim.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Arşivlendi

Bu konu arşivlendi ve yorumlara kapatıldı

• Yeni Oluştur...