Jump to content
Stormhawk

Bu Araç Alınır mı? VI - Ortak Konu

Tavsiye Edilen Mesajlar

Mutlu Tekir
41 dakika önce, Lupara :

Corollayı bir türlü sevemedim. Golf de aynı şekilde.

Mazda  fiyatlar çok yüksek. Yılda min. bin km yaparken hem arabaya hem yakıta çok para veremem. Ya arabaya çok para vereceğim ya yakıta.

Valla corollanın eskilerini beğenmezdim de yeni kasasını yapmışlar bence. Önyargıları kırmak lazım. :)
Gayet az da yakıyor, lpg ile koklar. En az 5-6 sene 80-100bin km kafa rahat olur, bakım derdi çıkartmaz. 2. eli de iyi. Hazır faizler de düşmüşken değerlendir derim.

Onun dışında Mazda 6 gayet iyi bence. Hem otomatik hem de km si düşük.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
ozgur35
Lupara
4 saat önce, ozgur35 :

MAzda 6

Biz şuydu buydu derken arkadaşın biri kapora göndermiş bile. Mazda 6 yı kaçırdık. Yine BL kasa bir mazda için anlaştık. Kısmetse yarın alacağım. Arada bir lpg de arıza ışığı yanıyormuş. Test ederken yanmadı ama satıcı arkadaş söyledi. Herter, sorunun ciddi birşey olmadığını ve zavolli den kaynaklandığını belirtmiş. Galiba brc dönüşüm masrafımız olacak.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Mutlu Tekir
2 dakika önce, Lupara :

Biz şuydu buydu derken arkadaşın biri kapora göndermiş bile. Mazda 6 yı kaçırdık. Yine BL kasa bir mazda için anlaştık. Kısmetse yarın alacağım. Arada bir lpg de arıza ışığı yanıyormuş. Test ederken yanmadı ama satıcı arkadaş söyledi. Herter, sorunun ciddi birşey olmadığını ve zavolli den kaynaklandığını belirtmiş. Galiba brc dönüşüm masrafımız olacak.

Ankara'dan alacaksan Quattro Garage'a gösterip gerekiyorsa atiker obd ye dönmen cebine de sana da yararına olur abi.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Lupara
27 dakika önce, Mutlu Tekir :

Ankara'dan alacaksan Quattro Garage'a gösterip gerekiyorsa atiker obd ye dönmen cebine de sana da yararına olur abi.

Öneri için teşekkürler Mutlu Bey.

Araba buralarda. Atiker obd de mantıklı fikir. Ama brc kullandığım araçlarda hiç bir sorunla karşılaşmamıştım. O yüzden izmir 2A ya ve brc ye bayağı güveniyorum. Aracı alınca zaten cepte para kalmayacak. İlerleyen zamanlarda güzel bir kontrol yaptıracağım.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
ozgur35

Ben de 2A da yaptım abı on numara Erkan bey sahıbı Hıc bı sorunum yok 3 yıl 50 bın km yı gectı İstersen benım plakadan benım ayarları yuklet on numara çekıs gıdıs

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Lupara
46 dakika önce, ozgur35 :

Ben de 2A da yaptım abı on numara Erkan bey sahıbı Hıc bı sorunum yok 3 yıl 50 bın km yı gectı İstersen benım plakadan benım ayarları yuklet on numara çekıs gıdıs

Senin dilin ne soylir?

Mevcut ayarlariniz zavolliye yuklenmez ama brc taktirirsam  sizi rahatsiz ederim.

Daha onceki bl aracimda 2a brc vardi. Hicbir sorun yoktu.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
ozgur35
2 saat önce, Brkm :

Merhabalar, Mazda 3 arayışım devam ediyor. Kısmet olursa impressive ya da mirai donanımlı bir araç düşünüyorum. İlandaki araç hakkında fikirlerinizi alabilir miyim ? Şimdiden teşekkürler.

Daha temizi yokİlan No: 720282099
https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-mazda-daha-temizi-yok-720282099/detay

2017 de 45 bın tl ıdı Eflasyona bak ya 74  75  düşerse kaçırma bence 4 jantı lastıgyle 4000 bın tl bu aracta

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Brkm
6 saat önce, ozgur35 :

2017 de 45 bın tl ıdı Eflasyona bak ya 74  75  düşerse kaçırma bence 4 jantı lastıgyle 4000 bın tl bu aracta

Evet maalesef piyasa çok yüksek, üzerindeki jantlar orijinal mi acaba birkaç ilanda da görmüştüm

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
NeW3
01.10.2019 at 20:31, Lupara :

Senin dilin ne soylir?

heç yabanci gelmir :) 

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
ozgur35

Güzel makıne canlı canlı görmek lazım

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Lupara
57 dakika önce, Brkm :

Merhabalar, aşağıdaki ilan için yorumlarınızı alabilir miyim fiyat için ne düşünüyorsunuz ?

Mazda 3 - 90. Yıl Özel Üretimi (2011) İlk Sahibindenİlan No: 742586508
https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-mazda-mazda-3-90-yil-ozel-uretimi-2011-ilk-sahibinden-742586508/detay

Araba güzel, fiyat kötü bence. km düşük olsa da hem 2011 model hem benzinli. Kişiye göre değişir tabi. Fiyat sorun değilse arabadan memnun kalacağınız garanti.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Brkm
3 dakika önce, Lupara :

Araba güzel, fiyat kötü bence. km düşük olsa da hem 2011 model hem benzinli. Kişiye göre değişir tabi. Fiyat sorun değilse arabadan memnun kalacağınız garanti.

Evet fiyat bence de yüksek bir de LPG ihtiyacı olacak mutlaka.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
ozgur35

bi lpg taksan 3000 bın tl satısı felan 84 e gelcek cok para

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Brkm
14 dakika önce, ozgur35 :

bi lpg taksan 3000 bın tl satısı felan 84 e gelcek cok para

75-76 civarına verirse alınabilir belki diye düşünüyorum.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Mutlu Tekir
1 saat önce, Brkm :

Merhabalar, aşağıdaki ilan için yorumlarınızı alabilir miyim fiyat için ne düşünüyorsunuz ?

https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-mazda-mazda-3-90-yil-ozel-uretimi-2011-ilk-sahibinden-742586508/detay

10 yaşındaki araca bu kadar parayı sırf km.si düşük diye vermezdim vallahi. Km dolmadı diye (süresi dolsa dahi) hiçbir yağı da değiştirilmemiştir Allah bilir.

80 lere çıkılıyorsa ben olsam bütçeyi biraz daha zorlar 2014 lerin pususuna yatardım.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Brkm

İyi akşamlar, 2. nesil Mazda 3 bakıyorum. Attığım ilanları değerlendirebilirseniz çok sevinirim. Fiyatlar giderek artıyor sizce fiyatlar düşer mi beklemeli miyim ya da bu fiyatlarda hangi araç daha mantıklı olur ? Teşekkürler.

Servis bakımlı Miraiİlan No: 745791940
https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-mazda-servis-bakimli-mirai-745791940/detay

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Bilgi Bankası

Üye Haritası

MazdaClubTR Hakkında

2006 senesinin son günlerinde 20 kişi tarafından kurulan MazdaClubTR, Mazda tutkunu ve/veya sahibi binlerce üyenin katkısı ile Mazda konusunda oluşturulan en kapsamlı forum, haber ve bilgi bankasına sahip bağımsız bir topluluktur.

• Yeni Oluştur...