Jump to content

Bu Araç Alınır mı? VI - Ortak Konu

Stormhawk

Tavsiye Edilen Mesajlar

Bir saat önce, Brkm :

İyi akşamlar, 2. nesil Mazda 3 bakıyorum. Attığım ilanları değerlendirebilirseniz çok sevinirim. Fiyatlar giderek artıyor sizce fiyatlar düşer mi beklemeli miyim ya da bu fiyatlarda hangi araç daha mantıklı olur ? Teşekkürler.

Servis bakımlı Miraiİlan No: 745791940
https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-mazda-servis-bakimli-mirai-745791940/detay

Mazda 3 - 90. Yıl Özel Üretimi (2011) İlk Sahibindenİlan No: 742586508
https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-mazda-mazda-3-90-yil-ozel-uretimi-2011-ilk-sahibinden-742586508/detay

İlk arac 100 bıne gelmıs sanzıman yagı V kayısı bujı antıfırız degıscek  EXtra balata dısk cıkabılır

Ikıncı arac da yaş ıtıbarıyle yıne sanzıman yagı antıfrizı belkı de balata istiyebılır Arayıp sahıplerınden bakım bılgısı ögrenın bence

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

• Yanıt 241
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt
15.10.2019 at 20:15, ozgur35 :

İlk arac 100 bıne gelmıs sanzıman yagı V kayısı bujı antıfırız degıscek  EXtra balata dısk cıkabılır

Ikıncı arac da yaş ıtıbarıyle yıne sanzıman yagı antıfrizı belkı de balata istiyebılır Arayıp sahıplerınden bakım bılgısı ögrenın bence

Bakımlar merserde yapılmış. Fotoğraflarda gözüken ön tampondaki kırık kısım ayrı olarak değişebilir mi acaba

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

16.10.2019 at 18:23, emre altın :

https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-mazda-103-favorili-sahibinden-mazda-6-orjinal-148-binde-741107359/detay/

merhaba iyi forumlar . bu aracı nasıl yorumlarsıniz değerli forum üstadları?

Araci aldiniz galiba. İlandan kalkmis gorunuyor.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

15.10.2019 at 19:52, Brkm :

İyi akşamlar, 2. nesil Mazda 3 bakıyorum. Attığım ilanları değerlendirebilirseniz çok sevinirim. Fiyatlar giderek artıyor sizce fiyatlar düşer mi beklemeli miyim ya da bu fiyatlarda hangi araç daha mantıklı olur ? Teşekkürler.

https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-mazda-servis-bakimli-mirai-745791940/detay

https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-mazda-mazda-3-90-yil-ozel-uretimi-2011-ilk-sahibinden-742586508/detay

80 bine cikiyorsaniz kesinlikle mirai onerirdim..fiyatlarin dusmesini beklemeyin..bu araclarin yeni kasalari 200bin lere satilacak..ayrica mirai servis bakimliymis..yazildigi gibi temiz ve bakimli ise uzun sure kullanirdiniz.. iyi araclar hızlı satiliyor...

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

9 dakika önce, Montimpex :

80 bine cikiyorsaniz kesinlikle mirai onerirdim..fiyatlarin dusmesini beklemeyin..bu araclarin yeni kasalari 200bin lere satilacak..ayrica mirai servis bakimliymis..yazildigi gibi temiz ve bakimli ise uzun sure kullanirdiniz.. iyi araclar hızlı satiliyor...

Mirai çok aradım 76-78 bin civarlarındaydı. Fakat o zamanlar aracımız satılmadığı için alamadık. Şu an fiyatlar 85 bin seviyelerinde. Açıkçası 80 bin civarına verebilse mirai  düşünürdüm. 90.yıl olanı 75 bin civarına indirebilirse onu almayı düşünüyordum.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

15.10.2019 at 19:52, Brkm :

Neden 60-70bin aralığında impresive bakmıyorsunuz? Bildiğim kadarıyla mirailerin tek ciddi artısı anahtarsız giriş ve çalıştırma. Başka birşey varsa onu bilmiyorum.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

4 dakika önce, Lupara :

Neden 60-70bin aralığında impresive bakmıyorsunuz? Bildiğim kadarıyla mirailerin tek ciddi artısı anahtarsız giriş ve çalıştırma. Başka birşey varsa onu bilmiyorum.

Evet mirai ek olarak anahtarsız giriş çalıştırma, adaptif bi-xenon ve 17” jant diye biliyorum. O fiyat bandında temiz impressive bulmak da zor hocam. 90.yılın hem miraiye yakın dolulukta olması ve km düşük olması cezbediyor.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

52 dakika önce, Brkm :

Evet mirai ek olarak anahtarsız giriş çalıştırma, adaptif bi-xenon ve 17” jant diye biliyorum. O fiyat bandında temiz impressive bulmak da zor hocam. 90.yılın hem miraiye yakın dolulukta olması ve km düşük olması cezbediyor.

Temizliği bir tarafa, lpg kaynaklı subap sorunlarını biliyorsunuzdur. Lpg li araç alacaksanız subap değişim durumunu sormanızı tavsiye ederim. Benzinli alıp, lpg taktırıp aracı sıkıştırmadan kullanırsanız yada aldığınız kişi aracı yüksek devirlerde çok zorlamadan kullanmışsa sorun olmaz tabi.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

33 dakika önce, Lupara :

Temizliği bir tarafa, lpg kaynaklı subap sorunlarını biliyorsunuzdur. Lpg li araç alacaksanız subap değişim durumunu sormanızı tavsiye ederim. Benzinli alıp, lpg taktırıp aracı sıkıştırmadan kullanırsanız yada aldığınız kişi aracı yüksek devirlerde çok zorlamadan kullanmışsa sorun olmaz tabi.

İlandaki mirai de temiz subapları gerek olmadığı için değişmemiş. Ama tabi satın alan kişide subapların arıza çıkarma olasılığı var. Bu da düşündürdü.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

7 dakika önce, Brkm :

İlandaki mirai de temiz subapları gerek olmadığı için değişmemiş. Ama tabi satın alan kişide subapların arıza çıkarma olasılığı var. Bu da düşündürdü.

Subaplar düşündürmesin bence. Fiyat kırmak için bahane olur. 2500-3000 tl ye motor sıfır gibi hale getirilir. Zaten lpg ile kullanırken bundan çok daha fazla kâr edeceksiniz.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

11 saat önce, Lupara :

Ben benim Mirai'yi 4 ileri olması hasebiyle epey sıkıştırıyordum ama 30.000'den fazla yol yaptım, hiçbir sorun çıkmadı. Montaj ve ayarlar düzgün olursa süre uzar bence. Bir de ben 4.000 devirin üstüne çıkınca benzin de gönderecek şekilde ayarlatmıştım, onun etkisi de büyüktür diye düşünüyorum.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

1 saat önce, serkan306 :

Ben benim Mirai'yi 4 ileri olması hasebiyle epey sıkıştırıyordum ama 30.000'den fazla yol yaptım, hiçbir sorun çıkmadı. Montaj ve ayarlar düzgün olursa süre uzar bence. Bir de ben 4.000 devirin üstüne çıkınca benzin de gönderecek şekilde ayarlatmıştım, onun etkisi de büyüktür diye düşünüyorum.

Bende 4000 üstünde benzin de gönderecek şekilde ayarlatmama rağmen 55-60bin km arasında gitti işte supaplar.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

2 saat önce, serkan306 :

Daha onceki aracimi 320 bin knde sattim. 210 binde lpg takilmis ama subaplar degismemisti ve kompresyon olcumu cok iyi cikmisti. Ama ilk sahibi de ben de yuksek devirlere cikmadan kullandik.

Subaplari benzin de bozabiliyor zaten. Lpg biraz daha hizlandiriyor. Onemli olan yuksek devirle cikip motoru fazla zorlamamak.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

İyi akşamlar, ilandaki aracı almaya karar verdim sayılır sadece fiyat konusunda tereddüt ediyorum. Fiyat çok yüksek mi sizce fikir verebilir misiniz ? Teşekkürler.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Bu ülkede az bıle :D Bu model araclar yakında üç hanelerı bıle görcek O günlerı de görecegız 2008 2010 Cıvıclerın 110 bın tl oldugu günlerı de gorecegız Sıfır km corsanın 350 bın tl oldugu günlerı de gorecegız

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

3 dakika önce, ozgur35 :

Bu ülkede az bıle :D Bu model araclar yakında üç hanelerı bıle görcek O günlerı de görecegız 2008 2010 Cıvıclerın 110 bın tl oldugu günlerı de gorecegız Sıfır km corsanın 350 bın tl oldugu günlerı de gorecegız

Birkaç sene sonra satmaya kalksam bile piyasa bu şekilde giderse zarar etmem herhalde 😄

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

30 dakika önce, Brkm :

İyi akşamlar, ilandaki aracı almaya karar verdim sayılır sadece fiyat konusunda tereddüt ediyorum. Fiyat çok yüksek mi sizce fikir verebilir misiniz ? Teşekkürler.

Fiyat için 2011 Mazda 3 kullananlara sormak gerekir.  Maalesef ilan sahibi pazarlik yapmayacagini yazmis.  Isterseniz bir gidip bizzat araci inceleyin.  Ilandan göründügü kadariyla araç güzel görünüyor ama yakindan da görmek gerekir.  Araci çalistirip kisa bir yol yapin.  Eger içinize sinerse alirsiniz.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Arşivlendi

Bu konu arşivlendi ve yorumlara kapatıldı

• Yeni Oluştur...