Jump to content
Mehmet1919

Mazda 626 Hızlanınca Yolda Geziyor

Tavsiye Edilen Mesajlar

Mehmet1919

Aracım 70 80 i geçince gezme yapıyor yolda nedeni nedir

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
NoooFearrrr

Ön düzenin elden geçmesi gerekiyor bir rot balasçıya gidin boşluk varmı diye baksınlar ve varsa sebebini tespit edip söylesinler sizde bir teknik serviste gerekeni yaptırın.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Mehmet1919

Hepinize tesekürederim biraz daha binsem rot bası cıkacakmışız  sorunu hallettim tabla fişekleri z rotları ve rot başlarsını degiştirdim işçilik le beraber 500 TL para harcadım ilginiz için sagolun iyi günler

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
AKayhan

Aracin periyodik bakimlarini yapan servisin bunu önceden görüp size söylemesi gerekirdi.  Burada periyodik bakimin önemi ortaya çikiyor.  Birçok araç sahibi periyodik bakimi yag ve filitre degistirmekten ibaret saniyor ama yaniliyor.  Eger bakimlar için küçük bir servise gidiyorsaniz arada bir de bakim için bir Mazda yetkili servise gitmenizi öneririm.  Bir servisin göremedigini muhtemelen baska bir servis görebilir.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Bilgi Bankası

Üye Haritası

MazdaClubTR Hakkında

2006 senesinin son günlerinde 20 kişi tarafından kurulan MazdaClubTR, Mazda tutkunu ve/veya sahibi binlerce üyenin katkısı ile Mazda konusunda oluşturulan en kapsamlı forum, haber ve bilgi bankasına sahip bağımsız bir topluluktur.

• Yeni Oluştur...