Jump to content
rewqas87

Mazda Navigasyon SD kart (1200 TL)

Tavsiye Edilen Mesajlar

rewqas87

Bayilerde 2.500TL'ye satılan orjinal navigasyon sistem sd kartıdir. Sıfır hiç kullanılmamıştır.Mazda 3 Mazda 6 Mazda CX-3 Mazda CX-5 2013 sonrası tüm mazda araçlarına uygundur. Takıldığı aracın şasi numarasına göre kodlanır başka araçta kullanılmaz.. 3 yıl ücretsiz harita güncellemesi yapilabilir. Elimde mevcuttur. Ilgilenen arkadaşlara yardimci olurum.

MAZDA CONNECT NAVIGATION SD CARD MAP EUROPE 2018

RUS/TUR/EUR

BJM7-66-EZ1J

VPGMYF-15L100-AE

Mazda 2    2015 -> 2019

Mazda 3    2013 -> 2019

Mazda 6    2015 -> 2019

Mazda CX-3    2015 - 2019

Mazda CX-5    2015 -> 2019

Mazda MX-5 Miata    2015 -> 2019

Coverage:

Austria, Albania, Andora, Belarus, Belgium, Bolgaria, Bosnia Herzegovina, Hungary, Germany, Gibraltar, Vatican, Greece, Denmark, Ireland, Iceland, Spain, Italy, Kazahstan, Kosovo, Lithuania, Leichtenstein, Luxembourg, Malta, Moldova, Monaco, Montenegro, Netherlands, Norway, Poland, Portugal, Macedonia, Russia, Romania, San Marino, Serbia, Slovenia, Slovakia, United Kingdom, Turkey, Ukraine, Finland, France, Croatia, Chezh republic, Switzerland, Sweden, Estonia.

Supported languages:

English,  French, Dutch, Italian, Portuguese, Espanol, Netherlands, Dansk, Russian, Svenska, Suomi,  Norsk, Cestina, Slovensky, Magyar, Turkсe, Polski, Eesti, Latviesu valoda, Lietuviu, Greece, Hrvatski, Bulgarian, Romana, Srpski, Hebrew, Ukranian.

IMG-20190909-WA0001.jpg

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Katil Balina

ne yazık ki bunun bir değeri kalmadı artık hocam. hem sistemi yoruyor hem de o paraya android auto taktırarak navigasyonun yanında onlarca özelliğe sahip olabiliyorsunuz. ayrica ebay'de falan 40 euroya bulunabiliyordu durum şimdi ne bilmiyorum ama 1200 tl de zaten çok uçuk olmuş. 

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
jackjoker

+ carplay desteği varken kim bu navigasyonu ister o da ayrı mesele.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
rewqas87

Cx-5 gibi tabela okuma ozelligi ve farkli ozellikler navigasyon karti olmadan aktif olmuyor. Bu ozellik aktif surus ekraninda aktif olmasi icin bu karta gereksinim duyuyor. Bu sebeple bile alinabilir. Dusuncenize saygi duyuyorum. Belki bir arkadasin ihtiyaci olur.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Daimon
09.09.2019 at 16:01, rewqas87 :

Cx-5 gibi tabela okuma ozelligi ve farkli ozellikler navigasyon karti olmadan aktif olmuyor. Bu ozellik aktif surus ekraninda aktif olmasi icin bu karta gereksinim duyuyor. Bu sebeple bile alinabilir. Dusuncenize saygi duyuyorum. Belki bir arkadasin ihtiyaci olur.

Evet bu kart takıldıktan sonra tabela okuma özelliği aktif oluyor. Ben geçen sene yurt dışındaki arkadaşıma ebay üzerinden 35 dolar ödeyerek aldırmıştım. Türkiye'ye direk satışları paypal ödemesi sorunu nedeniyle maalesef yok. Aldığım kart sorunsuz çalışıyor. Bayide satılan ile arasındaki fiyat farkı çok fazla.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Burak

Benim de araçta var ama sistemi yavaşlattığı için çıkarttım. Genel olarak aracın navigasyonundan memnun değilim zaten, her şeyi Google Haritalar ile hallediyorum artık.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Bilgi Bankası

Üye Haritası

MazdaClubTR Hakkında

2006 senesinin son günlerinde 20 kişi tarafından kurulan MazdaClubTR, Mazda tutkunu ve/veya sahibi binlerce üyenin katkısı ile Mazda konusunda oluşturulan en kapsamlı forum, haber ve bilgi bankasına sahip bağımsız bir topluluktur.

• Yeni Oluştur...