Jump to content

Mazda2 30.000 km Bakım

jidu77
 Paylaş

Tavsiye Edilen Mesajlar

Anadolu Yakasında Merser ve Musluoğlu var diye biliyorum yetkili servis. Merser Koşuyolu, Musluoğlu Tuzla da. Yakınlığın göre birini tercih edebilirsin. 

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

36 dakika önce, Burak :

Anadolu Yakasında Merser ve Musluoğlu var diye biliyorum yetkili servis. Merser Koşuyolu, Musluoğlu Tuzla da. Yakınlığın göre birini tercih edebilirsin. 

Cevap icin tesekkurler, Merseri araştırdım, bir de Ikiler diye bir servis buldum, fiyat olarak daha uygun fakat "yetkili" değil.. yetkili servise gitmemenin bir sakincasi olur mu sizce? Onemli olan iyi usta bulmak degil midir?

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

3 saat önce, Katil Balina :

30 bin km'de mazda 2 mi?

Hem de 2012 model :)

Bu arada bugün Merser de bakimlarimi yaptirdim, on fren balatasini degistirdim 👍

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

32 dakika önce, jidu77 :

Bu arada bugün Merser de bakimlarimi yaptirdim, on fren balatasini degistirdim 👍

Hayırlı olsun, güle güle kullan. Tekerine taş değmesin 🙂

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Zaten çok yol yapmıyorsanız yetkili servise yaptırın. Aracınız temiz ve zor bulunan bir araç. Mazdanın servis fiyatları İstanbul piyasasından çok da yüksek değil. 200-300 oynar oynamaz. 

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

23 dakika önce, zoptrik :

Zaten çok yol yapmıyorsanız yetkili servise yaptırın. Aracınız temiz ve zor bulunan bir araç. Mazdanın servis fiyatları İstanbul piyasasından çok da yüksek değil. 200-300 oynar oynamaz. 

Toktor, Burcu Hanım bakımı yaptırdım demiş zaten 😁

5 saat önce, jidu77 :

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

10 saat önce, zoptrik :

👍 teşekkürler 

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

2012 Model 30 Bin km'de Mazda 2... Puffff 

Bu arada İkiler Mazda servisi de iyidir. Bence bundan sonraki bakımlar için bu yolu izleyebilirsiniz. Çok çok daha ekonomik olacaktır.

Kazasız belasız güvenli sürüşler dilerim.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Paylaş

• Yeni Oluştur...