Jump to content
jidu77

Mazda2 30.000 km Bakım

Tavsiye Edilen Mesajlar

jidu77

2. El Mazdamin 30.000 km bakim zamani geldi. Anadolu yakasi icin tavsiye edebileceginiz iyi bir servis var midir?

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Burak

Anadolu Yakasında Merser ve Musluoğlu var diye biliyorum yetkili servis. Merser Koşuyolu, Musluoğlu Tuzla da. Yakınlığın göre birini tercih edebilirsin. 

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
jidu77
36 dakika önce, Burak :

Anadolu Yakasında Merser ve Musluoğlu var diye biliyorum yetkili servis. Merser Koşuyolu, Musluoğlu Tuzla da. Yakınlığın göre birini tercih edebilirsin. 

Cevap icin tesekkurler, Merseri araştırdım, bir de Ikiler diye bir servis buldum, fiyat olarak daha uygun fakat "yetkili" değil.. yetkili servise gitmemenin bir sakincasi olur mu sizce? Onemli olan iyi usta bulmak degil midir?

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
jidu77
3 saat önce, Katil Balina :

30 bin km'de mazda 2 mi?

Hem de 2012 model :)

Bu arada bugün Merser de bakimlarimi yaptirdim, on fren balatasini degistirdim 👍

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Burak
32 dakika önce, jidu77 :

Bu arada bugün Merser de bakimlarimi yaptirdim, on fren balatasini degistirdim 👍

Hayırlı olsun, güle güle kullan. Tekerine taş değmesin 🙂

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
zoptrik

Zaten çok yol yapmıyorsanız yetkili servise yaptırın. Aracınız temiz ve zor bulunan bir araç. Mazdanın servis fiyatları İstanbul piyasasından çok da yüksek değil. 200-300 oynar oynamaz. 

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Burak
23 dakika önce, zoptrik :

Zaten çok yol yapmıyorsanız yetkili servise yaptırın. Aracınız temiz ve zor bulunan bir araç. Mazdanın servis fiyatları İstanbul piyasasından çok da yüksek değil. 200-300 oynar oynamaz. 

Toktor, Burcu Hanım bakımı yaptırdım demiş zaten 😁

5 saat önce, jidu77 :

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
jidu77
10 saat önce, zoptrik :

👍 teşekkürler 

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
zoptrik
15.09.2019 at 00:27, Burak :

Toktor, Burcu Hanım bakımı yaptırdım demiş zaten 😁

Görmemişim. Hayırlı olsun güle güle binin. 

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
İlhan

2012 Model 30 Bin km'de Mazda 2... Puffff 

Bu arada İkiler Mazda servisi de iyidir. Bence bundan sonraki bakımlar için bu yolu izleyebilirsiniz. Çok çok daha ekonomik olacaktır.

Kazasız belasız güvenli sürüşler dilerim.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Bilgi Bankası

Üye Haritası

MazdaClubTR Hakkında

2006 senesinin son günlerinde 20 kişi tarafından kurulan MazdaClubTR, Mazda tutkunu ve/veya sahibi binlerce üyenin katkısı ile Mazda konusunda oluşturulan en kapsamlı forum, haber ve bilgi bankasına sahip bağımsız bir topluluktur.

• Yeni Oluştur...