Jump to content
tgykya

İstanbul İçi 1 Nesil Mazda 3 Aranıyor

Tavsiye Edilen Mesajlar

tgykya
Merhaba arkadaşlar 2003-2009 arası dinamik paket km si 190.000 Aşmamış siyah renk hariç temiz mazda 3 arıyorum bütçe 45-46 bin TL. (izmit gebze ve kocalide olabilir)

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Mazda_Ozan

2007 Mazda 3 Comfort 1.6 Sedan Derin Siyah Otomatik Benzin/Lpg 180.000 kmde sıfırından itibaren yetkili servis bakımlı , düşünürseniz yardımcı olabiliriz.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Burak

Şu anda uygun bir ilan yok ama @Mazda_Ozan ı aralıklarla kontrol etmende hatta siteden olduğunu belirterek aramanda fayda olabilir. Belki listelenmeyen araçları vardır ;

https://mazdaozan.sahibinden.com/mazda-3?sorting=storeShowcase

İnşallah en kısa zamanda gönlüne göre bir araç bulursun 

1 dakika önce, Mazda_Ozan :

2007 Mazda 3 Comfort 1.6 Sedan Derin Siyah Otomatik Benzin/Lpg 180.000 kmde sıfırından itibaren yetkili servis bakımlı , düşünürseniz yardımcı olabiliriz.

2 dakika arkandan konuşacaktık izin vermedin 😂

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
tgykya
4 dakika önce, Mazda_Ozan :

Araç çok güzel hocam teşekkür ederimde siyah rengi düşünmüyorum bakımı zor ve çok kirlenen çabuk çizilen bir renk tercih etmiyorum o yüzden.

5 dakika önce, Burak :

Şu anda uygun bir ilan yok ama @Mazda_Ozan ı aralıklarla kontrol etmende hatta siteden olduğunu belirterek aramanda fayda olabilir. Belki listelenmeyen araçları vardır ;

https://mazdaozan.sahibinden.com/mazda-3?sorting=storeShowcase

İnşallah en kısa zamanda gönlüne göre bir araç bulursun 

2 dakika arkandan konuşacaktık izin vermedin 😂

Teşekkür ederim.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Bilgi Bankası

Üye Haritası

MazdaClubTR Hakkında

2006 senesinin son günlerinde 20 kişi tarafından kurulan MazdaClubTR, Mazda tutkunu ve/veya sahibi binlerce üyenin katkısı ile Mazda konusunda oluşturulan en kapsamlı forum, haber ve bilgi bankasına sahip bağımsız bir topluluktur.

• Yeni Oluştur...