Jump to content
zaybatsu

1. Nesil Mazda 3 Ön Lip Ve Far Filmi

Tavsiye Edilen Mesajlar

zaybatsu

Arkadaşlar Mazda 3 Ümü Yeni Aldim ve Ön tarafi biraz Oynamalar Yapiyim dedim.

İnternet'den Er Lip sipariş Ettim Ve Farlarada Soluk olmasindan dolayi siyah film cektirdim.

güzel durduğuna inaniyorum,

fakat plastik lip olsaydi daha çok hoşuma gidecekti bulamadim ve 1.Nesil mazdasi olan arkadaşlardan ricam bana bulabilirlermi Teşekkürler şimdiden.

aaasssss.jpg

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Mehmet Özdemir

bu da güzel olmuş bence. bu farlardaki filmler gece yolculuğunda sıkıntı çıkarmıyor mu?

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Lupara

@zaybatsu

Araciniz hayirli olsun. Gercekten on numara bir arac.

Farlari parlatsaydiniz daha kullanisli olur. Gece yolu goremezsiniz bu sekilde. 

Lip olarak da lafuna tipi plastik liplerden tavsiye ederim. Eve gecince bir foto atarim. Ama su da var, aracin alti zaten alcak. Kullanisli olmadigindan soktum ben. Bazi yerlerde lip kasise surtuyordu. 

Ekleme: Bence sizin taktiginiz lip daha guzel durmus.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
zaybatsu
14.10.2019 at 11:42, Lupara :

@zaybatsu

Araciniz hayirli olsun. Gercekten on numara bir arac.

Farlari parlatsaydiniz daha kullanisli olur. Gece yolu goremezsiniz bu sekilde. 

Lip olarak da lafuna tipi plastik liplerden tavsiye ederim. Eve gecince bir foto atarim. Ama su da var, aracin alti zaten alcak. Kullanisli olmadigindan soktum ben. Bazi yerlerde lip kasise surtuyordu. 

Ekleme: Bence sizin taktiginiz lip daha guzel durmus.

çok saolun tekekkürler 

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
S.Halilduru

Hayırlı olsun. Valla ben de beğendim üstten görünümünü.  Bir kaç resim daha ekleyebilirsen daha iyi olur.  

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
zaybatsu
14.10.2019 at 11:35, Mehmet Özdemir :

bu da güzel olmuş bence. bu farlardaki filmler gece yolculuğunda sıkıntı çıkarmıyor mu?

evet geçenlerde uzun yola çiktim gece güzel göstermiyor uzaği

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Bilgi Bankası

Üye Haritası

MazdaClubTR Hakkında

2006 senesinin son günlerinde 20 kişi tarafından kurulan MazdaClubTR, Mazda tutkunu ve/veya sahibi binlerce üyenin katkısı ile Mazda konusunda oluşturulan en kapsamlı forum, haber ve bilgi bankasına sahip bağımsız bir topluluktur.

• Yeni Oluştur...