Jump to content
Brkm

Alınık Mazda 3 Impressive-Mirai

Tavsiye Edilen Mesajlar

Brkm

Merhaba arkadaşlar, uzun süredir Mazda 3 arayışındayım. Niyetim 2012 model mirai ya da impressive donanımlı bir araç almak. Mümkünse uzun süre kullanabileceğim düşük km ve temiz bir araç almak istiyorum. Forum içinden satmayı düşünen var ise iletişime geçersek çok sevinirim. 

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Mazda_Ozan

Merhaba, umarım en kısa sürede bulursunuz, hayırlısı olsun. 

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Brkm
3 saat önce, Mazda_Ozan :

Merhaba, umarım en kısa sürede bulursunuz, hayırlısı olsun. 

Teşekkürler umarım gönlüme göre bir araç bulabilirim.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Brkm

Arkadaşlar Kocaeli çevresinde temiz düşük km impressive ya da mirai satma düşüncesi olan varsa iletişime geçerse çok sevinirim.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
ozgur35

BM kasa da motıon reflex power power sence hepsı aynı rakamlara satılıyor cok ılgınc 2015 araclar hep 120 bandında :D

18 saat önce, Brkm :

Arkadaşlar Kocaeli çevresinde temiz düşük km impressive ya da mirai satma düşüncesi olan varsa iletişime geçerse çok sevinirim.

İşiniz zor ben 3 ay aramıstım temız arac sabır edersenız nasıp olur ınsallah

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Brkm
4 saat önce, ozgur35 :

BM kasa da motıon reflex power power sence hepsı aynı rakamlara satılıyor cok ılgınc 2015 araclar hep 120 bandında :D

İşiniz zor ben 3 ay aramıstım temız arac sabır edersenız nasıp olur ınsallah

İnşallah hayırlısı olsun. Evet benim de dikkatimi çekiyor çok ilginç motion donanım bile 110-120 bandında. Daha birkaç ay önce 100 bin civarına power alınabiliyordu. 

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Bilgi Bankası

Üye Haritası

MazdaClubTR Hakkında

2006 senesinin son günlerinde 20 kişi tarafından kurulan MazdaClubTR, Mazda tutkunu ve/veya sahibi binlerce üyenin katkısı ile Mazda konusunda oluşturulan en kapsamlı forum, haber ve bilgi bankasına sahip bağımsız bir topluluktur.

• Yeni Oluştur...