Jump to content
devos

2. Nesil Mazda 3 Kısa far neredeyse hiç aydınlatmıyor

Tavsiye Edilen Mesajlar

Mutlu Tekir
2 saat önce, tansu87 :

Yav ledler şehir içinde iyi. Hele niken 😀

öncelikle far ayarınızı yapın. İki çark var. Döndürerek doğru çizgileri bulun. Şehir içinde led yeterli. Ama uzun yolda halojen derim ben. 

Şehiriçi neyse de asıl uzun yolda lazım led. Karşıdan ayarsız farları ile merceksiz farlarına taktıkları xenonlarıyla kör edenlere tek çözüm led.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Renegade

"OSRAM Ampul 12V H11 55W % 90 FAZLA % 10 BEYAZIŞIK 2KAT UZUN ÖMÜRLÜ'"  yağmurda, siste, karda, gece de, gündüz de rahat edersin. ne beyaz ne sarı, gayet uzun aydınlatması var. sizde H7 olanı alırsınız. 

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Lupara

Bir kac farkli ampul denedikten sonra bu aydinlatma isini hallettigimi dusunuyorum. 

Aracima Osram Nightbraker silver diye bir ampul taktim  

Osram H11 Night Breaker Silver +%100 12V 55W 2'Li Ampül Set
https://www.hepsiburada.com/osram-h11-night-breaker-silver-100-12v-55w-2li-ampul-set-p-HBV00000HYNLE?magaza=FZRulman

Bugun hava karardiktan sonra 400 km yol yaptim. Hem hic uzunlari yakma geregi duymadim, hem de 120,140 km gibi hizlarda ciddi rahat ettim. 

Ledlere bosuna o kadar para harcamisim. 

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Lupara
10 saat önce, ozgur35 :

Bunun fani yok fansiz mi bu acaba 

Mesajın banaysa, bahsettiğim Osram NB silver ampüller led değil. Normal halojen ampül. O yüzden fana vs gerek yok.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Bilgi Bankası

Üye Haritası

MazdaClubTR Hakkında

2006 senesinin son günlerinde 20 kişi tarafından kurulan MazdaClubTR, Mazda tutkunu ve/veya sahibi binlerce üyenin katkısı ile Mazda konusunda oluşturulan en kapsamlı forum, haber ve bilgi bankasına sahip bağımsız bir topluluktur.

• Yeni Oluştur...