Jump to content
Ali1475

İçeri su alma

Tavsiye Edilen Mesajlar

Ali1475

Sa arkadaşlar 91 madel 626 bağajın üst köşelerden su alıyor. Nerden geldiğini bulamadım. Birde arka camdaki ızgaraları sökemedim yardımcı olabilirmisiniz.

20200206_105210.jpg

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
NoooFearrrr

Eğer bagaj ıslanıyorsa vede bagaj lastiklerinde bariz bir yırtık yoksa sorunu yükseklerde araba çünkü büyük ihtimalle arka stopların contalarında alıyordur arka stopları görebileceğin şekilde içerden kaplamaları çıkar eğer su izleri varsa  belli olur sorunu çözmende çok basit uygun bir materyalde eski contalarını şablon olarak kullanarak yeni conta kesip monte et olsun bitsin.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Ali1475

Dediğiniz gibi oradan da alıyor onu hallettim ama fotoğrafta net görünüyormu bilmiyorum da tam bağajın üst sağ sol köşedende acayip su alıyor. Acaba bu arka camın köşedeki ızgaralarla alakası varmı

20200206_104719.jpg

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Mutlu Tekir

Fitillerin eskimesinden kaynaklı kapatmıyor olabilir. En iyisi içerisini sökün ve oto yıkamacıya gidip basınçlı su tutturun. Nereden geldiğini kesin olarak bulun.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Ali1475

Sağolun yardımlar için biraz daha gözlem yapayım

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Arabalar

Arka cam ızgaraları ve fitilleri ile ilgili gibi görünüyor. Oto camcıya göstermeniz çözüm olabilir.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Bilgi Bankası

Üye Haritası

MazdaClubTR Hakkında

2006 senesinin son günlerinde 20 kişi tarafından kurulan MazdaClubTR, Mazda tutkunu ve/veya sahibi binlerce üyenin katkısı ile Mazda konusunda oluşturulan en kapsamlı forum, haber ve bilgi bankasına sahip bağımsız bir topluluktur.

• Yeni Oluştur...