Jump to content
Katil Balina

Satılık 3. Nesil Mazda 3

Tavsiye Edilen Mesajlar

Katil Balina

uzun süredir forumda aktif üyelerin bildiği aracımı satmaya karar verdim. ikinci el piyasasının çıldırdığı bir döneme denk geldi ama yapacak bir şey yok.  sol on taraftan gelen yaza dogru azalan tıngırtıyı çözemedim.  başka da satma nedenim yoktur.  forum kurallarına aykırı ama fiyat konusunda net degilim, yine de bu zorunluluk dolayısıyla 145 bin diyebilirim. park halindeyken kediyi çıkarmaya calışan köpek tamponu yediği icin 1600 lira civarı hasar kaydı var, yani sadece ön tampon boyalı.

yine de bilmeyenler için söyleyeyim;

ekstradan orijinal android auto, 18 inç yaz kış lastikleri (yaz falken, kış dunlop) ön cam pp60 yan ve arka camlar atr 35 orjinal llumar cam filmleri,  orjinal bagaj havuzu, ic dış led uygulamalar, led sinyaller, ayak aydınlatma vs kumandadan cam açma kapama, ayna kapama modülü. direksoyon, el freni ve vites körüğüne gerçek deri kaplama, arka bagajdan ön koltuk altlarına kadar bitüself ses yalıtımı, pedallara ve eşiklere skyactiv alüminyum uygulamalar cam kromajları, sis farı kromajı, cam üst çıta kromajı,(düzgün çalışmasa da idare eden geri görüş kamerası ve diğer pek çok ıvır zıvır. şu an üzerinde olmayan shark anten ve spoileri de verecegim

araç 86000 km'de aktif olarak kullanımdadır. tüm bakımları ankara herter'de yapılmıştır ve garantisi 2020 11. aya kadar devam etmektedir. en son gergi bilyası ve kayışlar serviste garantiden değişmiştir yani garanti ile ilgili bir sorunu yoktur. 

aklıma gelen başka da bir şey yok ama sorulara acıktir, yakin zamanda malum sitelere verecegim ilanı eklerim.

IMG_20200226_165701.jpg

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Mehmet Özdemir

hayırlı satışlar hocam. tez zamanda satılacağına eminim

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Katil Balina
29 dakika önce, Mehmet Özdemir :

hayırlı satışlar hocam. tez zamanda satılacağına eminim

teşekkürler hocam, alıcısını pişman etmez muhtemelen:)

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Katil Balina

bu arada takas sadece DS Automobiles 1.6 THP benzinli DS5 ile düşünuyorum. olur da çevresinde belki ilgilenenler vardır. bahsini ettiğim araç Citroen logolu olmayan 2015 sonrası 165 beygir eat6 şanzımanlı olan. onun dışında takas düşünmüyorum, teşekkürler.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Katil Balina

aracın şu anki kasko bedeli 135600 tl. bir iki ıvır zıvır icin fiyatı 138 bin olarak belirliyorum. fiyat sadece birkaç gün için ortaya çıkan beklenmedik acil durum için geçerli. 

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Mehmet Özdemir

sahibinden ilanı hala yok herhalde hocam?

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Katil Balina
16 dakika önce, Mehmet Özdemir :

yok hocam yakın zamanda koyarım.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Katil Balina
14.03.2020 at 09:28, Mehmet Özdemir :

ilanı kilitleyebilirsiniz hocam acil durum çözüldü, satmaktan da tamamen vazgeçtim. hatta yazlıklara geçerken sanayide bir iki yere baktım ama bulamadım, bulabilirsem tüm motor kulaklarını değiştireceğim. 

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Mehmet Özdemir

aramızda kalmanıza sevindik hocam :)

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Misafir
Bu konu yorumlara kapatılmıştır.

Bilgi Bankası

Üye Haritası

MazdaClubTR Hakkında

2006 senesinin son günlerinde 20 kişi tarafından kurulan MazdaClubTR, Mazda tutkunu ve/veya sahibi binlerce üyenin katkısı ile Mazda konusunda oluşturulan en kapsamlı forum, haber ve bilgi bankasına sahip bağımsız bir topluluktur.

• Yeni Oluştur...