Jump to content

Arşivlendi

Bu konu arşivlendi ve yorumlara kapatıldı

IraArel

Alınık Mazda 3 (3. Nesil) veya Mazda cx-3

Tavsiye Edilen Mesajlar

ozgur35

Hayirlisi  olsun

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
IraArel

Teşekkür ederim :)

Full depo yarım depo sorun değil de söylediği bir çok şey yalan çıktı. Çizikler ve bir tane 1 metlerlik derin çizik vs çıktı.

Ama önemi yok :)

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Renegade

hayırlı olsun, bizim ülkemiz çok sayıda insanın söylediklerini iki kere düşünüp, yine de şüpheyle yaklaşmak lazım.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Montimpex
5 saat önce, IraArel :

Beyazı aldım arkadaşlar.
200km dedik, anamur çıktı 400e çıktı km 
Arkadaş full depo vericem dedi yarım depodan bir tık üst seviyede verdi, e hani full depoydu dedim, tamam işte full depo dedi (Ben jettayı neredeyse full depo sattım, adama bir kere full depo veriyorum gibi laf falan etmedim.)
Lastikler 3000km önce alındı dedi 10km önce alınmış, bikaç başka şey daha ama satıcı hiç içimize sinmese de araç içimize sindi ve aldık.

Kırmızı olsa çok daha güzel olurdu ama kısmet böyleymiş.

Bu arada araçta ön koltuk ısıtma da var. cx-3 lerde opsiyonlu diye biliyordum bunu.

@Montimpex
M3 bm kasa kullandım. Hem de resmen aşk yaşayarak kullandım ama benzin aramızı açtı. Yoksa rengi ve tipi efsaneydi. Zaten cx-3 ü gören herkes kırmızı daha(hem iyiydi deyip moral bozuyor :D rengi hem m3ün tipini kastediyorlar)

Hayırlı olsun..her satıcının bakış açısı farklı oluyor maalesef..içinize sindiyse kafayı takacak birşey yok.. BL kasa beni mazdaya aşık etti BM ise evlendirdi..o kadar premium araba baktım yine gittim mazda aldım.. çevremdekiler gerzek muamelesi yapıyor artık:) :)

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Katil Balina

hayırlı uğurlu olsun. arac içinize sindiyse gerisi teferruat. ben de aldığımda o zamanlar bi 15 bin falan koyunca gerçi şimdi o paralara mümkun değil ama mercedes c veya bmw 316 falan alabiliyordum. hiç de pişman olmadım. şimdi param olsa yine hiç düşünmeden 4. neslini alırım.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Lupara

Gule gule kullanin. Nisbeten sert cizgilere sahip araclara beyaz renk daha cok yakisiyor. Bir iki de siyah aksesuarla kontrast yaptiniz mi, on numara goruntu olur  

Kirmizi renk, cx3'u biraz hanim evladi gibi gosteriyor bence😀

Tabi zevk meselesi. 

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Akuma

Hayırlı olsun, kazasız belasız kullanın. Mazda satılırken "Gidiyorum ama dönüşüm muhteşem olacak diyen arabadır" :D 

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
IraArel
02.06.2020 at 16:11, Montimpex :

Hayırlı olsun..her satıcının bakış açısı farklı oluyor maalesef..içinize sindiyse kafayı takacak birşey yok.. BL kasa beni mazdaya aşık etti BM ise evlendirdi..o kadar premium araba baktım yine gittim mazda aldım.. çevremdekiler gerzek muamelesi yapıyor artık:) :)

Valla arabayla pek işi olmayan herkes Mazda 3'üme hayrandı.
Arabalardan anlayanlar (?) Wv, bmc mercedes vs dedi hatta honda, toyota vs. Babam ve 2 abim de dahil :D
Cx-3 ü aldım babam diğer mazdan x(Burada güzel bir kelime kullandı ama unuttum) gibi arabaydı bu ne böyle vs deyip moralimi bozdu :D

Velhasıl mazda sizdeyken sevmiyorlar satınca herkes seviyor :D

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Bilgi Bankası

Üye Haritası

MazdaClubTR Hakkında

2006 senesinin son günlerinde 20 kişi tarafından kurulan MazdaClubTR, Mazda tutkunu ve/veya sahibi binlerce üyenin katkısı ile Mazda konusunda oluşturulan en kapsamlı forum, haber ve bilgi bankasına sahip bağımsız bir topluluktur.

• Yeni Oluştur...