Jump to content
jamesjay

Eski Nesil Mazda 2 (Demio) Uzaktan Kumanda Sorunu

Tavsiye Edilen Mesajlar

jamesjay

Dostlar selamlar, forumda epey sayfa okudum konuyla ilgili ama yardımcı olmadı. Aracım 2002 DY5W kasa kodlu Mazda Demio Sport. Birkaç aydır uzaktan kumandam çalışmıyor. Bir süre pili bitiyormuş gibi uzaktan algılamamaya başladı, bir gün tamamen gitti. Pilini değiştim olmadı. Birkaç sene önce de kumanda bozulmuştu, çıkmacılardan buna uyumlu bir kumanda bulup kodlayabilmiştim. Çıkmacılarda da bu kumandadan bulamıyorum şimdi. Yakınlarımda da yok aynı araçtan onların kumandasını aracımda deneyeyim veya benim kumandaları onların araçlarında deneyeyim. Tabi tanımadığın insanı durdurup şu benim kumandayı sizin araca bir kodlayayım da denmez :) Uzatmayayım. Çin'den eski kumandanın çipiyle uyumlu kumanda getirdim onu da görmüyor araç kodlama esnasında (aşağı linki bırakıyorum). Sigortaları da kurcaladım. Temiz görünüyorlar. Aracın içindeki alıcıdan şüpheleniyorum. Sizlerin bir önerisi olur mu bu konuyla ilgili?

https://tr.aliexpress.com/item/32914122140.html?spm=a2g0s.9042311.0.0.58084c4dHpzZS6

autowp.ru_mazda_demio_sport_3.jpg

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Bilgi Bankası

Üye Haritası

MazdaClubTR Hakkında

2006 senesinin son günlerinde 20 kişi tarafından kurulan MazdaClubTR, Mazda tutkunu ve/veya sahibi binlerce üyenin katkısı ile Mazda konusunda oluşturulan en kapsamlı forum, haber ve bilgi bankasına sahip bağımsız bir topluluktur.

• Yeni Oluştur...