Jump to content

Mazda 3 1.5 Skyactiv / Dizel mi Benzinli mi?

personnablue

Tavsiye Edilen Mesajlar

• Yanıt 63
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Bu Konuda En Çok Yanıt Verenler

• Leanback

9

• ozgur35

7

• M.E.G

6

• Zealot

5

Bu Konuda En Çok Yanıt Verenler

Popüler İletiler

Kıymetli arkadaşlar Motorun ürettiği güç basit fizik konusu olan dişli hesabıyla tekerleklere aktarılır.  Burada efektif yani sizin hissedeceğiniz gücü etkileyen şeylerden birisi,  çok devir

aynı şanzıman oranları ile.   120 hp araç cayır cayır geçer.   bu konu tartışmasızdır.    Arkadadaşlar artık en azından bu forumda şu tork muhabbetini bırakın kenara.     bu internet or

ben de bu hususlarda zerre bilgisi olmadan sadece tecrübemi aktarayım; yaklaşık 4 yıldır biniyorum ve şunu söyleyebilirim ki 3. nesil benzinli mazda 3 berbat hızlanıyor. uzun yolda zerre keyif vermiyo

Gönderilen Fotoğraflar

Fren ve balata malzemesi hafiflik ve ani duruş için tasarlanmış olabilir .Belki bu yüzdendir ki 3 defa disk değişti ardından  5 defa tornaya gitti 2010 mazda 3 aracım. şimdi de mazda 6 2013 te aynı sorun var.

Motor bazı kazanımlar sağlarken ödünde veriyor.Artık seçim tüketiciye kalıyor bence.Bir nebze de olsa doğanın da faydalandığını düşünüyorum.

Diğer Sitelerde Paylaş
  • 2 hafta sonra ...

Gerideki şu 3 sayfada çok güzel ve değerli bilgiler, mesajlar var. Paylaşanlara çok teşekkürler; kaç saatte okudum bilemedim.

"Mazda 3 Benzinli" diyeceğim ama kendimi koca file dil atan kurbağa gibi hissediyorum. :D Dikkate almayabilirsiniz de; sıkıntı yok. :)

Diğer Sitelerde Paylaş

• Yeni Oluştur...