Jump to content

Arşivlendi

Bu konu arşivlendi ve yorumlara kapatıldı

emreozbudak

Mazda 6 2010-2011 aranıyor

Tavsiye Edilen Mesajlar

Lupara
9 saat önce, tansu87 :

Araç arıyordunuz. Temiz araç işte

Mazda 3 aldım yine.

Mazda 6 nın o kasasını çok beğeniyorum ama sürüşü ile ilgili bilgim yok maalesef. 2004 olan 2 tanesini kullandım. Arabalar döküktü ve sürüş pek cazip gelmedi. Makyajlı kasa epey farklı tabi.

Zealot arkadaşımızın aracı da yakınlarda olsa, bir deneme sürüşü yapabilsem kararımı netleştireceğim ama uzaktan sadece bakıyorum maalesef.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Zealot

sürsen tarlayı falan satarsın, pavyondaki hatun gbi    öyle keyiflidir . Bildiğim herşeyi aktardım kendisine 😃  90la giderken 5.0 lt yakıo.  otobanda 250km/h yapıo falan  çok cilveli :)

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Mehmet Özdemir
6 saat önce, Zealot :

sürsen tarlayı falan satarsın, pavyondaki hatun gbi    öyle keyiflidir . Bildiğim herşeyi aktardım kendisine 😃  90la giderken 5.0 lt yakıo.  otobanda 250km/h yapıo falan  çok cilveli :)

hatırımda egzoz sesi kalmış

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
emreozbudak
7.08.2020 at 19:41, Zealot :

Pavyondaki hatun gibi keyiflidir :))) çok güldüm harikasın...

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Bilgi Bankası

Üye Haritası

MazdaClubTR Hakkında

2006 senesinin son günlerinde 20 kişi tarafından kurulan MazdaClubTR, Mazda tutkunu ve/veya sahibi binlerce üyenin katkısı ile Mazda konusunda oluşturulan en kapsamlı forum, haber ve bilgi bankasına sahip bağımsız bir topluluktur.

• Yeni Oluştur...