Jump to content
black_dynamic42

2.el parça temini için tavsiye edebileceğimiz yerler..

Tavsiye Edilen Mesajlar

black_dynamic42

Merhaba arkadaşlar,geçen ay 2012 model ağır hasar kayıtlı bir Mazda 3 aldım..Ama adamlar ağır hasar tanımının içini doldurmuşlar gerçekten tebrik etmek lazım.Muhtelif kazalarda 100bin tl  üzerinde sigortadan para götürmüşler.Lakin aracın parçalarını sağdan soldan toplayıp,sıfır işçilikle adeta izzet-i nefsine dokunmuşlar.Aracın direksiyon pompası değişmesi gereken bir durum olmuş ve pejo araçların direksiyon pompasını takmışlar.Haliyle randımanlı değil ve söktürdüm..PArça sıfır almak için servisi aradım, servisteki vatandaşlar 13000 tl istediler..O parayıda verme durumum olmadıgı için çıkma parça takma yoluna gittim, ama bulamadım.Bu başlık altında mazda parça konusunda alışveriş yapabileceğimiz düzgün esnaf tanıdıkları olan arkadaşlar paylaşırsa başta ben olmak kaydıyla bütün Mazda sahipleri yararlanabilir.Servisten aldıgım parça numarasınıda paylaşayım belki bir gören duyan olur.

PA03506782_3ff6be.jpg

s-l225.jpg

İletiyi paylaş


Link to post
Sitelerde Paylaş
Lupara

Aracınız hayırlı olsun. Çıkmasını bulmak zor. Genelde ford parçaları mazda parçalarıyla uyumlu. Tabi daha ucuz. Ya o şekilde yada yan sanayi bir pompa almanız lazım.

İletiyi paylaş


Link to post
Sitelerde Paylaş

Bilgi Bankası

Üye Haritası

MazdaClubTR Hakkında

2006 senesinin son günlerinde 20 kişi tarafından kurulan MazdaClubTR, Mazda tutkunu ve/veya sahibi binlerce üyenin katkısı ile Mazda konusunda oluşturulan en kapsamlı forum, haber ve bilgi bankasına sahip bağımsız bir topluluktur.

×
×
  • Yeni Oluştur...