Jump to content
leon_gunes

Mazda 6 Kabın İçi Tavan Aydınlatması Kapılar Açıldığında Yanmıyor

Tavsiye Edilen Mesajlar

leon_gunes

Merhaba arkadaşlar benim aracım 2004 model mazda 6 denizli de mazda için usta ve mazda'dan anlayan bir tamirci bulamadım,aracimin kabin içi tavan lambaları düğmeye basınca yanıyor fakat kapılar açılınca yanmıyor,henhangi kapilardan biri açılınca  gösterge kısmındaki kapı açık uyarı ışığı yanıyor tavan ışığı yanmıyor bu araçta zaman rölesi varmıdır varsa nerededir yada sorun ne olabilir, ikinci sorum ise bu model mazda 6 larda kumandadan bagaj açma özelliği varmı? 

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Zealot

Tavandaki merkezi lamba açma düğmesini on off ve door pozisyonundan,  door pozisyonuna getirdiniz mi? 

Hayırsa getirin 

Evetse düğme bozuk. 

2004-2005 kumandadan hiçbiryeri açmaz 

2006-2007 camları açar kapar 

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
leon_gunes

Tamam ilgi ve alakanız için çok teşekkür ederim. Sanırım düğme bozuk çünkü denemiştim olmamıştı 

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Mehmet Özdemir

benim mazda 3'te başıma gelmişti. hatta konusu var, bakabilirsiniz. diyotlardan birisi bozulmuştu, onu değiştirirseniz sıkıntınızı çözersiniz.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Bilgi Bankası

Üye Haritası

MazdaClubTR Hakkında

2006 senesinin son günlerinde 20 kişi tarafından kurulan MazdaClubTR, Mazda tutkunu ve/veya sahibi binlerce üyenin katkısı ile Mazda konusunda oluşturulan en kapsamlı forum, haber ve bilgi bankasına sahip bağımsız bir topluluktur.

• Yeni Oluştur...