Jump to content

3.Nesil Mazda 3 vites kolu çevresine karbon fiber kaplama

mare101
 Paylaş

Tavsiye Edilen Mesajlar

Vites kolu çevresindeki piano black bölgenin üzerini AliExpress'den aldığım karbon fiber görünümlü folyo ile kapladım. Böylece, kolayca çizilebilen piano black bölümü çizilmelerden koruyabileceğim.

Ürün  kesilmiş ve uygulamaya hazır halde geliyor ve bize de dikkatlice yapıştırmak kalıyor. Zaman içerisinde bu görüntüden sıkılırsam, kolayca söküp orijinal haline dönmek mümkün.

Bu arada, bardak koyma yerinin üst kısmını da yine AliExpress'den aldığım krom görünümlü materyal ile kapladım.

Araba.2.jpg

Araba.1.jpg

• Beğen 5
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

25.09.2020 at 18:10, mare101 :

Vites kolu çevresindeki piano black bölgenin üzerini AliExpress'den aldığım karbon fiber görünümlü folyo ile kapladım. Böylece, kolayca çizilebilen piano black bölümü çizilmelerden koruyabileceğim.

Ürün  kesilmiş ve uygulamaya hazır halde geliyor ve bize de dikkatlice yapıştırmak kalıyor. Zaman içerisinde bu görüntüden sıkılırsam, kolayca söküp orijinal haline dönmek mümkün.

Bu arada, bardak koyma yerinin üst kısmını da yine AliExpress'den aldığım krom görünümlü materyal ile kapladım.

Vergilendirme çıktı mi !!??

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

3 saat önce, Kırmızı cx 3 :

Vergilendirme çıktı mi !!??

Vergisiz bir alım söz konusu değil artık. Ben pandemi başından beri 10 larca ürün almışımdır aliexpress üzerinden. Neredeyse hepsi 16 tl gibi bir gümrük ücreti ile geldi. 600 tl lik ürün de alsam 16 tl geldi, 5 tl lik ürün de alsam 16 tl geldi. Yanisi, ne alacaksanız üzerine bir 16 tl ekleyin.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

@Kırmızı cx 3@Tarahumara'nın da söylediği gibi, artık vergisiz yurt dışından bir şey getirmek mümkün değil.

Bardak koyma yerinin çevresi için aldığım krom kaplamaya yaklaşık 11 USD ödemiştim. 25 TL vergi ödedim.

Vites kolu çevresi için aldığım karbon fiber görünümlü kaplama için 4.5 USD ödemiştim. Satıcı paketin üzerine 2 USD yazmış.Buna rağmen 16 TL vergi ödedim.

Gümrüğe sevk edilen her paket için 8 TL gümrüğe sunma ücreti (ne demekse artık?) alınıyor, geri kalan miktar ise gümrük vergisi.

Nadiren de olsa, gümrüğe takılmadan gelen paketler de olmuyor değil aslında.Kısa süre önce İngiltere'den müzik CD/Blu Ray almıştım.25 Pound'luk bir alış veriş olmasına rağmen, gümrük ödemedim ilginç bir şekilde. 

Sanırım bu gümrük mevzuatında AB üyesi ülkeler ve AB üyesi olmayan ülkeler farklı mevzuata tabi.

Bu arada, gümrük ödemiş olmama rağmen, yukarıda görsellerini paylaştığım ürünler beni ziyadesiyle memnun etti.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Paylaş

• Yeni Oluştur...