Jump to content

1. Nesil 3 - Arka camlar çalışmıyor

Tavsiye Edilen Mesajlar

Herkese merhabalar. 2006 model mazda 3 aracın arka camları çalışmamaya başladı. Ne şoför kumandasından ne de kendi düğmelerinden kontrol edemiyorum . Açılmıyorlar. Geçen bir uğraşım esnasında çalıştılar ama geri gittiler kendi kendine. Motorla ilgili sorun olduğunu düşünmüyorum. Sağ ön camın düğmesini arka kapıya taktım ama yine sonuç alamadım. Ne yapabilirim bu konuda ? Teşekkür ederim

Diğer Sitelerde Paylaş

Hocam öncelikle arka kapılardan camlar inip kalkıyor mu? eğer cevap evetse camları programlamak lazım arka camlar için tek tek aşağı indirip butonu bırakmayın ufak tık sesi gelecek yukarı kaldırın bırakmayın yine bi tık sesi gelecek, diğer cam içinde aynısını yapın. sonra Şöför tarafından kontrol edin olması lazım. bazen aşırı yağışlarda şöför camım çalışmıyordu sanırım içeri su alınca çalışmıyor öyle bir durum oldu mu?

Diğer Sitelerde Paylaş

Malesef arka kapılardan da inip kallmıyor camlar. Arka camları hiç bir şekilde açamıyorum . Bir ara düğmelerle oynarken arka cam indi programladım çalışıyordu ama geri gitti  kendi kendine. Şu an kapalı duruyor hep camlar

Diğer Sitelerde Paylaş

Arka camlar aşırı yağışa maruz kaldı mı? yada soketlerin gevşeme ihtimalini düşündüm arka kapı döşemesini söküp bir soketleri oynatsanız en azından soket arızası var mı yok mu onu netleştirirseniz ona göre tamir veya onarım yolu seçebilirsiniz.

Diğer Sitelerde Paylaş

Merhaba. Dün arka kapı içi döşemelerini söktüm. Motorları söktüm. Motorlar çalışıyordu. Geri taktım sorunsuz şekilde çalışmaya başladı. Diğer cama da aynı şekilde uyguladım düzeldi. Şu anda camla ilgili bir sorun kalmadı. Teşekkür ederim

• Beğen 1
Diğer Sitelerde Paylaş

Teşekkür ederim, inşallah olmaz ama olursa çözümü biliyoruz en azından.

• Beğen 1
Diğer Sitelerde Paylaş
  • Yeni Oluştur...