Jump to content

Göstergedeki air bag ışığı

YunusEmre567
 Paylaş

Çözüme git Mehmet Özdemir tarafından çözüldü,

Tavsiye Edilen Mesajlar

Merhabalar

aracım 2009 Mazda 3 touring.bugün aracı sabah park ettim akşam iş çıkışı binip çalıştırdığımda airbag ışığı yandı ve sönmedi nedeni ne olabilir herhangi darbe vs yok.aküyü söküp taksam gider mi sizce?

cevaplar İçin teşekkür ederim.

30788FEA-43FC-45FC-9799-6C9F3E5EACE6.jpeg

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

2006 Mazda 3 te, aracı eşimle beraber kullanıyoruz koltuğu ileri geri ayarlarken bazen benimde yanıyor, durup kablo soketini bir tık sıkıştırınca düzeliyor. koltuğun altında ki kabloları kontak kapalıyken oynatıp tekrar marş basınca yanıyor mu bir denermisiniz?

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

• Çözüm

koltuk altındaki soketten olması yüksek ihtimal. soketin pimlerini wd40 spreyle iyice temizlerseniz sıkıntı yaşamazsınız.

• Beğen 1
  • Teşekkürler 1
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

8 saat önce, doganayomer :

2006 Mazda 3 te, aracı eşimle beraber kullanıyoruz koltuğu ileri geri ayarlarken bazen benimde yanıyor, durup kablo soketini bir tık sıkıştırınca düzeliyor. koltuğun altında ki kabloları kontak kapalıyken oynatıp tekrar marş basınca yanıyor mu bir denermisiniz?

Tamamdır teşekkür ediyorum deneyeceğim 

8 saat önce, doganayomer :

Tamamdır hocam teşekkür ediyorum deneyeceğim

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Paylaş

• Yeni Oluştur...