Jump to content
NeBiAnd

Mozart 8.senfoni

Tavsiye Edilen Mesajlar

NeBiAnd    7
NeBiAnd

Eheh görmüştüm bunu...

Öbür sitedede ben açmıştım konuyu burayada yeşillik olsun diye koydum.Walla arasıra sıkılınca bunları dinliyorum gaza geliyorum. 8)

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
OveRMinD    4
OveRMinD

Yok Ahmet, motorun oraya hoparlör koyuyolar, devir saatine bağlıyolar, araba hangi devirdeyse ona uygun seçilen arabanın motor sesini çıkartıyo sistem... :D

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
NeBiAnd    7
NeBiAnd

Yok Ahmet, motorun oraya hoparlör koyuyolar, devir saatine bağlıyolar, araba hangi devirdeyse ona uygun seçilen arabanın motor sesini çıkartıyo sistem... :D

Okan sen hemen çözmüşsün olayı.Düşünsene kırmızı ışıkta duruyorsun ve Shelby Cobra sesi geliyor arabadan.Yanında duran porsche bile tırsmaya başlar walla. :o:-\

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
redrock    0
redrock

pardon arkadaşlar iki mesaj üstüste gitti yani birinci gitmedi önce iç sunucu hatası verdi arkasından bu bölümde konu açmaya yetkiniz yok dedi  ;D

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
OveRMinD    4
OveRMinD

Abi normalde arka plakasını okumak problem değil, problem olan Shelby Cobra'dan sonra okumak... :)

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
NeBiAnd    7
NeBiAnd

Yeşil yanınca napıcaz peki Biran Abi? :D

İbo kaseti takacaksın"Ayağımda kundura var"türküsü dinleyeceksin haparlörden. :tey:

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Guest maz14   
Guest maz14

İbo kaseti takacaksın"Ayağımda kundura var"türküsü dinleyeceksin haparlörden. :tey:

Biran abi mükemmelsin  :clap:

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Bilgi Bankası

Üye Haritası

MazdaClubTR Hakkında

2006 senesinin son günlerinde 20 kişi tarafından kurulan MazdaClubTR, Mazda tutkunu ve/veya sahibi binlerce üyenin katkısı ile Mazda konusunda oluşturulan en kapsamlı forum, haber ve bilgi bankasına sahip bağımsız bir topluluktur.