Jump to content

Jant Bileziklerinin Önemi

323-Black
 Paylaş

Tavsiye Edilen Mesajlar

Arabamın ön takımına yürürüne baya masraf yaptım,rot balansa girdi,yinede direksiyonda 90 dan sonra titreme vardı.Usta dediki jantlarının içinde bilezik yok ondan yapıyor dedi.Baştan pek önemsemedim,bugün ümraniyede gittim bi lastikçiye çiftini 15 ytl ye taktırdım.Takarkende pek umudum yoktu aslında.Altı üstü iki plastik takıldı.Sonra arabayla denemeye çıktım,sonuç mükemmel beğenmediğim ufacık şeyler çok büyük bi sorunu ortadan kaldırdı :)

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

ben o bilezikler için o kadar çok ugrastimki. sonunda izmitte sanaide yaptirdim tornacida :) onlarsiz jant takilmaz demislerdi bana. suan bende de bi sorun yok. gayet güzel gidior...

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

ben o bilezikler için o kadar çok ugrastimki. sonunda izmitte sanaide yaptirdim tornacida :) onlarsiz jant takilmaz demislerdi bana. suan bende de bi sorun yok. gayet güzel gidior...

tornacuıda yaptırdıysan çok tutmuştur ya

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Guest mustafa_g

alaşım jant takılacaksa o bilezikler olmazsa olmazların başında gelir. bilezik olmadan takılan özel jantlar vardır fakat istisnalar kaideyi bozmaz. İzmit sanayi sitesi içindeki kardeşler rot balansa uğrasaydın tanesini 5 ytl. den alabilirdin Kerem :)

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

baştan söyleyecektin onu..şimdi pişmiş aşa su katma milletin canını sıkma :D

Doğru ama sonrası içinde iyi olmuş bilgilendirme :D

Benim jantlarda hiç öyle birşey dikkatimi çekmedi lastik değiştirirken..

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Guest mustafa_g

1-) Aklınızda Bulunsun

« : Bugün 00:25:51 »

bu saatte benim bi tarafımda pireler uçuşuyordu :)

2-)

20 ytl isçilik aldi. 10 ytl de polyestermi ne bilezigin malzemesi. onu aldim. 30 ytl.

kardeşimiz o paraları verdiğinde henüz tanışmamıştık bile.

3-) sabah sabah burada gevezelik edeceğine ekran kartını ara. adama bir söz verdik, tutalım bari ;)

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

• 2 ay sonra ...

bahsettıgınız bılezıkler cok onemlıdır celık jant kullanan araclarda... o bılezık olmazsa bijonlarınıza bı mıktar ek yuk de bıner ... bıjonkesme hadısesı hareket halındeyken hoş olmaz degıl mı ?

artı yedek lastıgınızın jantı normal metal jant ıse (-ki genellıkle oyledır ), lastık patladıgı zaman ve ya herhangı sebeple yedek jantınızı takarken once  o bılezıgı cıkarmalısınız ( kucuk bı bılgı) hem ugrasırsınız hemde azimle işeyıp duvarı deleyım derken bılezıgı bozar tekrardan aramak bulmak urasmak zorunda kalırsınız :)

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

tornacuıda yaptırdıysan çok tutmuştur ya

sayet kalıphanedekı bı tornada usta bırı yaparsa  0 hata olur..cunku gonye kompretör cok onemlı ... ustalar yanlıs anlamasın ama ben motor ustalarında vb yerlerde bızım kalıp hanelerdekı kadar hassas calısan torna goremedım.belkıde buyuzden dıyosundur :)

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Paylaş

• Yeni Oluştur...