Jump to content

Bagaj Filesi

Guest BarisMak
 Paylaş

Tavsiye Edilen Mesajlar

izmir'de üyelerimizden dündar size bu konuda yardımcı olur. ayrıca kardeşler oto vardı şirinyer'de.. orada da hb için pek çok aksesuar bulunabiliyor.

Telefonu +90 232 254 99 96

Size tavsiyem ürünü alıp elinizle dokunmadan ödeme yapmayınız :)

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Bakın bide şöyle bişey var, bırakın dağınık kalsın stili, file falan gerekmiyor bu stilde :D

Şaka bi yana bende alıcam kısmetse bu bagaj toparlama araç gereçlerinden. :)

post-2-1416952667_thumb.jpg

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Guest uyumsuzelement

Bakın bide şöyle bişey var, bırakın dağınık kalsın stili, file falan gerekmiyor bu stilde :D

Şaka bi yana bende alıcam kısmetse bu bagaj toparlama araç gereçlerinden. :)

seninki yine düzenli sayılır benimki ümraniye çöplüğü gibi :D
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Guest uyumsuzelement

En azından hepsi torbalanmış dee mi :D

bi ara bendekilerde torbalanmıştı şimdi hepsini kedi parçalamış gibi etrafa dagınık durumda :D :D
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Ben bauhaus dan bagaj organizer gibi bi adı olan bir zımbırtı aldım, iki gözlü ve yan ccepleri filanda var, en azından bagajdaki aparatlar sağa sola savrulmuyor, altında cırt var yapışkan, kaymıyorda, kullanımı kolay, sanırım daha önce Selman Abi foto koymuştu bir bagaj muhabbetinde daha ama Superas' ın bagajını toparlamaz o organizer,.. :) 

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Kesin karar verdim bu forumda beni kâle alan yok :D Yukarıda linkini verdim ya :D

abi sen hep erken mesaj atıyorsun genelde senin mesajından sonra geyik dönüyor millet öncesi de geyiktir  deyip aynı mesajı atıyor :D

örnek Euro 2008 konusunda ben  :2funny:

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Kesin karar verdim bu forumda beni kâle alan yok :D Yukarıda linkini verdim ya :D

seni kaale almaz olur muyuz  :)

yorum yapıyoz sadece. :D

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Orijinali var mı bilmiyorum ama daha önce bagaj filesi kullanan biri olarak çok daha kullanışlı bir ürün tavsiye edebilirim. Fileden daha iyi toparlıyor bagajı..

http://www.hepsiburada.com/productdetails.aspx?categoryid=253964&productid=otm331196

Teşekkür ederim güzel bi ürünmüş baya.. Benim asıl amacım, aracım Lpg'li olduğu için yedek lastiği filenin altına sabitlemek :D Bagajın içinde biraz geziniyorda kendileri

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

lastiği sabitlemek için çok fazla şansınız yok. marketlerde satılan bagaj lastiklerinden alıp uçlarındaki kancaları bagajın iki tarafta sabitleyebileceğiniz (ki taban halısının altında kalır takılabilecek yerler) noktalara tutturmaya çalışın.

veya bulabiliyorsanız minik stepnelerden bulmaya çalışın, onlar bu anlamda daha kullanışlılar.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

lastiği sabitlemek için çok fazla şansınız yok. marketlerde satılan bagaj lastiklerinden alıp uçlarındaki kancaları bagajın iki tarafta sabitleyebileceğiniz (ki taban halısının altında kalır takılabilecek yerler) noktalara tutturmaya çalışın.

veya bulabiliyorsanız minik stepnelerden bulmaya çalışın, onlar bu anlamda daha kullanışlılar.

Bizim stepneler minik baya :D Kancaları koymuş adamlar köşelere ve de halının üstünde.Bi lastik gerdikmi tamamdır o zaman

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Paylaş

• Yeni Oluştur...