Jump to content

Mazda 323 Practica

Guest okaratas
 Paylaş

Tavsiye Edilen Mesajlar

Hacılar aşağıdaki araçlar hakkında görüşlerinizi alabilir miyim?

1. Aydın'dan http://www.araba.com/1179487.html

2. Kütahya'dan http://www.araba.com/1191534.html

Ayrıca Mazda 323 Practica sis farlarını sonradan alsam maliyeti ne olur acaba?

aydında ki arac siteden bir arkadasın sanırım :)

kütahyadakini eger gecen cuma söylemiş olsa idin bakardım senin yerine kütahyada idim cünkü :)

sis farlarına gelincede taş çatlasın 100 ytl lik bir mevzu :) yasasın çinliler :)

unutmadan şunu ekleyeyim sade bir practica aldıgın zaman ilk yapacagın masraf film=yaklasık 100 yada 150 ytl

jant +lastik=1000ytl

sis farı=100 ytl

yag filtre buji hava filtresi=150 ytl

practica sahibi rahat durmaz cünkü aldıgı gün cebi kasınmaya baslar :)

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

film yasak abicim onu geçeriz.. sis farı olayını hallederiz. elimde buji de var ve hava filtresi de var yedek kullanılmamış :)

aydındaki araç siteden mi? kim acaba nedir ne değildir fikir edinsek.. kütahya'daki keşke daha önce görse idim abicim haber verirdim sana..

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

film yasak abicim onu geçeriz.. sis farı olayını hallederiz. elimde buji de var ve hava filtresi de var yedek kullanılmamış :)

aydındaki araç siteden mi? kim acaba nedir ne değildir fikir edinsek.. kütahya'daki keşke daha önce görse idim abicim haber verirdim sana..

aydındaki arkadasın ismini hatırlamıyorum istersen  site içi bir arama yap  ulasabilirsin belki :)

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

mustafa senin  çözüm bulamadığın bir şey var mı ?vallahi tebrikler aydındaki arkadaşıda buldun   :)

evet var.

burnum şorul şorul akıyor dün sabah kalktığımdan beri, durduramıyorum bir türlü :D :D

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

evet var.

burnum şorul şorul akıyor dün sabah kalktığımdan beri, durduramıyorum bir türlü :D :D

geçmiş olsun mustafa ..temiz hava zehirlenmesi geciriyorsun sanırım :)

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

geçmiş olsun mustafa ..temiz hava zehirlenmesi geciriyorsun sanırım :)

ondan değildir herhalde. neticede bizim orası da tepede olduğu için herdaim temiz havadayız :)

benimki daha çok temiz ördeğin cam rüzgarı çarpmasına benziyor. :D

sizle buluşana kadar biraz koşturmaca içindeydim, arabanın camları da açtım terli terli. :)

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

mustafa cok sagolun arkadaslar cok tesekkurler.. ben oyle arastiriyorum iste :) daha tam net degilim ama kisa surede olacagim.. bu arada gecmis olsun abi, dikkatli ol sen bize lazimsin..

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Paylaş

• Yeni Oluştur...