Jump to content
ugur89

[1998] GLX 2.0 Klima ?

Tavsiye Edilen Mesajlar

ugur89    0
ugur89

bi soru soracagım ama gülmeyin benım araç bıldıgınız gibi 98 model 626 glx 2,0  klima varmı bu araçta :)  A/C tusu yokta

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
emredeler    13
emredeler

bi soru soracagım ama gülmeyin benım araç bıldıgınız gibi 98 model 626 glx 2,0  klima varmı bu araçta :)   A/C tusu yokta

Klimayı koyup da tuşu koymayı unutma ihtimalleri çok zayıf :D

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Burak    3.640
Burak

98 Model 626 da olması gerekir diye düşünüyorum.. Kontrol panelinin resmi var mı ?

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
yyy 90    0
yyy 90

bi soru soracagım ama gülmeyin benım araç bıldıgınız gibi 98 model 626 glx 2,0  klima varmı bu araçta :)   A/C tusu yokta

bazı modellerinde var mazı modellerinde yok 626 ların...motor kaputunu aç radyotörün bitişiğinde 2.bir radyötor varsa klimalıdır, ordan ögrene bilirsin(klima radyotörü)...yada en yakın servise sorucaksın :)

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
emredeler    13
emredeler

Uğurcum sen nasılsa Cumartesi servise gidecektin, orada unutma da bi baktır yada bir fotoğraf çek yarın ekle buraya :)

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
yyy 90    0
yyy 90

her klimali araçta A/C tusu olması gerekıyormu

klimalı araçlrada a/c tuşu vardır.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
ugur89    0
ugur89

aracı suan zaten serviste ilk bi bakım yapıcaklar ondan snr sunroof un etrafı kabarmıs orayı yaptırıcam ben yarın arayayım da sorayım

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
mazdamx-5    2
mazdamx-5

sunroof olan arabada klima olmazmı:S olması gerek normalde ama sökmüştür önceki sahibi.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
FAMILIA    1
FAMILIA

A/C tuşu mu?

varsa ve kaputun altında da bi klima radyatörü varsa demek ki senin arabanda klimalı?

:)

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
mazda626-3294    0
mazda626-3294

BENİMDE İPTAL etmiş cok muhterem eski sahipleri yavaş yavaş canlandıraz artık bu aracları

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
pepe    1
pepe

bende boş tuşlardan birine yazdırayım a/c klimalıda çok yakıyor ondan kullanmıyorum derim :D

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
mazda626-3294    0
mazda626-3294

bende boş tuşlardan birine yazdırayım a/c klimalıda çok yakıyor ondan kullanmıyorum derim :D

:D :D :D:tey:

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Bilgi Bankası

Üye Haritası

MazdaClubTR Hakkında

2006 senesinin son günlerinde 20 kişi tarafından kurulan MazdaClubTR, Mazda tutkunu ve/veya sahibi binlerce üyenin katkısı ile Mazda konusunda oluşturulan en kapsamlı forum, haber ve bilgi bankasına sahip bağımsız bir topluluktur.