Jump to content
Ali

Yeni Peugeot 308 CC

Tavsiye Edilen Mesajlar

Ali

ilk olarak 308 rc-z konsepti ile ipuçları veren yeni 308 cc yerini aldığı 307 cc modeline göre daha akıcı çizgilere sahip, ön yüzünü tamamiyle rc-z konseptinden alan otomobil standart 308 modelinden daha agresif ve sportif görünüyor.. ön tampondaki büyük hava girişi otomobile çok ayrı bir hava katıyor, arka bölümse ön yüzden daha sade ama sportif çizgilere sahip, iki parçalı metal tavan sistemi 307 cc'de olduğu gibi 308 cc'de de devam ediyor, bu sayede daha az mekanik sistemle sessiz ve arıza oranı düşük bir tavan sistemi planlanmış..

iç mekana geçildiği zaman, otomobilin koltuklarını, ön konsolu ve kapı içlerini kaplayan deri döşemelerle beraber siyah piyano boyası vede aliminyum kaplamalar ve metal pedal takımı ile otomobilin içindeki kalite hissini oldukça yükseklere çıkıyor, buda kompakt bir cc'den çok pahalı bir spor otomobilin içindeymiş hissi veriyor, özellikle koltukları gerçekten mükemmel görünüyor..

otomobilde ilk etapta kullanılacak olan motorlar bme vw peugeot ortak yapımı olan ödüllü 1.6 thp 150hp benzinli ve 2.0 hdi 140hp dizel motorlar olacak..

post-76-141695268481_thumb.jpg

İletiyi paylaş


Link to post
Sitelerde Paylaş
Uygar

308 RC-z ye sadece önü benziyor ki yeterli değil.. yandan ve arkadan kötü duruyor.. RC-z de 2010 da üretilecek deniliyordu.. umarım aynısını veya benzerini yaparlar..

İletiyi paylaş


Link to post
Sitelerde Paylaş
Guest uyumsuzelement

döşemeler çok hoşuma gitti benim

İletiyi paylaş


Link to post
Sitelerde Paylaş
Guest mustafa_g

arka koltuktaki 3. kişi için ızdıraplı bir yolculuk olur :D

İletiyi paylaş


Link to post
Sitelerde Paylaş
Guest helin

ben de içini çok beğendim.. bunun da hemen beyazını lanse etmişler.. moda renk ya :)

İletiyi paylaş


Link to post
Sitelerde Paylaş
emredeler

İçi ve arkası güzel ama önden ve yandan eski ve alışık olduğumuz bir görünüm var...

İletiyi paylaş


Link to post
Sitelerde Paylaş

Bilgi Bankası

Üye Haritası

MazdaClubTR Hakkında

2006 senesinin son günlerinde 20 kişi tarafından kurulan MazdaClubTR, Mazda tutkunu ve/veya sahibi binlerce üyenin katkısı ile Mazda konusunda oluşturulan en kapsamlı forum, haber ve bilgi bankasına sahip bağımsız bir topluluktur.

×
×
  • Yeni Oluştur...