Jump to content
ahmetbakan

Hararet Problemi ve Conta Yanması

Tavsiye Edilen Mesajlar

NoooFearrrr

Fiyat ne hararet müşürünün.

Yazmışsınya yoğun trafikte hararet yükselmiyor sadece yokuş çıkarken yükseliyor aklıma şu geldi acaba arabanın motoru zorlandığında yani yük altındayken contadanmı kaçırıyor yani üst kapak çontasımı patlak. tabii inşallah değildir.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
NoooFearrrr

Teşekkür ederim sağolasın. N e kadar zamandır kullanıyorsun bu müşşürü , bana yan sanayi müşürlerin sıkıntılı olduğunu sölemişti bir parçacı yani orjinal daha verimliymiş. Herhangi bir sorunla karşılaştınmı zamanında açıyormu fan.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Mustafa.

Rica ederim gürhan ben de bir müşteri bulana kadar iki tane denedim ikisi de yan sanayide Taktığım an çalışmaya başlıyordu.bu japon kaliteli olanmış.sanırım yaklaşık 5 ay olmuştur çok şükür hiç bit sıkıntı yqşamıyorum.90 geldiği an fan açıyor.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
NoooFearrrr

Demekki benim parçacı haklıymış baksana iki tane denemişsin doğru parçayı doğru çalışanı bulana kadar. Daha önce taktığın müşürleri gerimi iade ettin.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Mustafa.

Konuşarak aldım geri iadesi olmaz dedi ama çalışmazsa alırım dedi geri iade kısmında yağ vs vereyim dedi ufak mırın kırın sonra aldı gürhan

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Bilgi Bankası

Üye Haritası

MazdaClubTR Hakkında

2006 senesinin son günlerinde 20 kişi tarafından kurulan MazdaClubTR, Mazda tutkunu ve/veya sahibi binlerce üyenin katkısı ile Mazda konusunda oluşturulan en kapsamlı forum, haber ve bilgi bankasına sahip bağımsız bir topluluktur.