Jump to content
NeBiAnd

E-Go Revolt: Rus sporcu

Tavsiye Edilen Mesajlar

NeBiAnd    7
NeBiAnd

E-Go, otomobil gövdesi üreten bir Rus firması. Firma Revolt adında, Mitsubishi şasesi üzerine yeni bir araç geliştirdi.

Revolt’da 3 litre hacminde, 550 beygir gücünde çift turbolu bir V6, 6 vitesli düz şanzıman ile kombine edilmiş. Aracın tekerlekleri önde 245/40/19 arkada 325/30/19 ebadında.

post-19-141695273318_thumb.jpg

post-19-141695273322_thumb.jpg

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Guest uyumsuzelement   
Guest uyumsuzelement

bana biraz honda prelude  u anımsattı sanki

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
babatolia    4
babatolia

adamlarda benzinin litresi 1 ytl tabi, laleliden aldıkları ismail yk cd"sini de koydummu, basgaza aşkım basgazaaaaa :D :D :D

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Superas    12
Superas

adamlarda benzinin litresi 1 ytl tabi, laleliden aldıkları ismail yk cd"sini de koydummu, basgaza aşkım basgazaaaaa :D :D :D

süper :D :D

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
kerem    0
kerem

Süper Bişi Yawww... Hep Böle Şeyleri Yabancılar Yapıyor Kafayı Yicem. Bizim Türkler Etox Zafer Die Bi Araba Yapacaklardı. Noldu Ona Bilen War mı ?

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
pepe    1
pepe

ruslar ne zamandır böle araba yapıyorlar? :D ben bi moskoviçi bilirim :D

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
NeBiAnd    7
NeBiAnd

ruslar ne zamandır böle araba yapıyorlar? :D ben bi moskoviçi bilirim :D

Adamlar uzay mekiği yapıyor be Burak.Bunlar vız gelir araba maraba işi ile uğraşmıyorlar.Yoksa kralını yaparlardı zamanında.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
pepe    1
pepe

Adamlar uzay mekiği yapıyor be Burak.Bunlar vız gelir araba maraba işi ile uğraşmıyorlar.Yoksa kralını yaparlardı zamanında.

yok ben aslında estitik açıdan söylemiştim. adamlar 0 bu konuda ama bu araba gayet güzel. 

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Guest mustafa_g   
Guest mustafa_g

yok ben aslında estitik açıdan söylemiştim. adamlar 0 bu konuda ama bu araba gayet güzel.  

adamlarının estetiği beni ilgilendirmez. ilgilendiren tarafında da daha estetiğini tanımam tek geçerim. yeterki yaşlanmamış olsun :D;D

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
babatolia    4
babatolia

o estetik yüzünden hergün kavga ediyom hanımla zaten. napalım kardeşim müşteri velinimet mantığını hanıma anlatamadım :D :D :D zaten gene bi moskova yolu gözüktü bana yılbaşından önce giderim galiba  :egy:  :fiuw:

adamlarının estetiği beni ilgilendirmez. ilgilendiren tarafında da daha estetiğini tanımam tek geçerim. yeterki yaşlanmamış olsun :D;D

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Guest mustafa_g   
Guest mustafa_g

tommynin kulubesini zorluyorsun :D

o yüzden tomiye şato gibi klübe yaptım :D

o estetik yüzünden hergün kavga ediyom hanımla zaten. napalım kardeşim müşteri velinimet mantığını hanıma anlatamadım :D :D :D zaten gene bi moskova yolu gözüktü bana yılbaşından önce giderim galiba  :egy:  :fiuw:

şşş beraber gidelim, çok merak ediyorum oraları :D;D

işyerinde 2-3 arkadaş plan yapıyorduk, eğitime gidiyoruz diye 1 haftalığına kaçalım o taraflara diye. o arkadaşlardan bir tanesi moskova ünv. mezunu üstelik :D

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
M.E.G    1.092
M.E.G

o yüzden tomiye şato gibi klübe yaptım :D

şşş beraber gidelim, çok merak ediyorum oraları :D;D

işyerinde 2-3 arkadaş plan yapıyorduk, eğitime gidiyoruz diye 1 haftalığına kaçalım o taraflara diye. o arkadaşlardan bir tanesi moskova ünv. mezunu üstelik :D

abi çok merak ediosan gel bi trabzonu gez biraz merakını gider sonra da moskovaya gidersin :D :D

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
babatolia    4
babatolia

vallah olur niye olmasın, orda beni bi çeçen gezdiriyo du zaten, bilen birinin olması daha iyi hem  ;) hemde bi mps kiralarık :D  :D

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Guest mustafa_g   
Guest mustafa_g

abi çok merak ediosan gel bi trabzonu gez biraz merakını gider sonra da moskovaya gidersin :D :D

Trabzon'a gelirsem akraba ziyaretinden başımı kaldıramam :D

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
babatolia    4
babatolia

zaten onlarda akraba sayılır biyerden :D :D :D

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Guest mustafa_g   
Guest mustafa_g

zaten onlarda akraba sayılır biyerden :D :D :D

neyse, konuyu kapatalım. hatun okursa bunları sakata gelicez :D

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Bilgi Bankası

Üye Haritası

MazdaClubTR Hakkında

2006 senesinin son günlerinde 20 kişi tarafından kurulan MazdaClubTR, Mazda tutkunu ve/veya sahibi binlerce üyenin katkısı ile Mazda konusunda oluşturulan en kapsamlı forum, haber ve bilgi bankasına sahip bağımsız bir topluluktur.