Jump to content
whiteboy1661

Park Lambası Sorunu

Tavsiye Edilen Mesajlar

whiteboy1661

arkadaşlar tekrar merhaba, mazdamın performansı ve doch motorunun verdiği o tok sesten çok ama çok memnunum. Özellikle önceki aracım hyundai accent 2003 1.5 dizel olunca, mazdaya bindikten sonra önceki aracımın traktör olduğuna kanaat getirdim.:) çok hoş bir sesi var mazdanın, ve  98 model ama 2005 hyundai accent den bile daha üstün ve donanımlı duruyor. Fakat bir sorunum var, aracımı muayene sokucam, arka farlar sağlam yalnızca arka sol park lambasında 3 e 2 cm kalınlığında bi kırık var, üzerine kırmızı fosforlu bir bant yapıştırılmış, lamba yanıyor ama, muayeneden geçmiyor, servise sordum komple değişmesi gerekiyor ve fiyatı is 300 tl civarı dediler. Japon yedek parçacıya sordum yan sanayi, üretilmemiş dediler, çıkmacıya sordum bulamadım, bana yardımcı olabilirmisniz biraz daha uygun fiyata nerden nasıl bulabilirim?

Yalnız aracın diğer bütün aksımı motru mükemmel çalışıyo, biraz yakıtı yüksek ama kardan dolayıdır diyorum, bilenler varsa bana yardımcı olabilirler mi, aracımda tüp takılı değil.

İletiyi paylaş


Link to post
Sitelerde Paylaş
emredeler

Bence sen aynı arabadan bul bi tane Maraş'ta. Bi şekilde ikna edip stopu ödünç alarak muayeneden geçirirsin ;)

İletiyi paylaş


Link to post
Sitelerde Paylaş

Bilgi Bankası

Üye Haritası

MazdaClubTR Hakkında

2006 senesinin son günlerinde 20 kişi tarafından kurulan MazdaClubTR, Mazda tutkunu ve/veya sahibi binlerce üyenin katkısı ile Mazda konusunda oluşturulan en kapsamlı forum, haber ve bilgi bankasına sahip bağımsız bir topluluktur.

×