Jump to content
x-rayted

Mazda 2 "in car neons"

Tavsiye Edilen Mesajlar

x-rayted

Selamlar...Yeni aldığım mazda2 ye ufak dokunuşlar yapmak istiyorum. mazda-tr.com da aksesuarlar var.Bir kısmını beğendim. Almayı düşünüyorum.  Ancak yurtdışı sitelerde resmi mazda ürünü olduğu söylenen şöyle bir araç içi neonlar ve ayak bölgesi aydınlatma var.Ancak ingiliz veya alman resmi mazda sitelerinde de yer almıyor.. Bu ürünün mazda parça kodunu bulabilecek olan var mı acaba?

mazdaincarneonsao7.png

İletiyi paylaş


Link to post
Sitelerde Paylaş
NeBiAnd

Bunlar muhtemelen sadece Japonyada vardır.Bu tarz ürünler türkiyede bulmak zaten imkansız ancak bayi ile görüşüp özel getirtmek lazım.Araba yeni olduğundan yabancı sitelerdede bulmak zor.Ebay'dan aratmak lazım.Mazda 2 Neon diye.Fakat zaten buna benzer neon aydınlatmalar tuning shoplarda türkiyede satılıyor.Pedal ve kolon için aydınlatma çok basit.Pedal üst kısım bölümüne neon lamba takılıyor.Hoparlör içinede küçük neon.Torpidoda görünen neon zaten bildiğimiz ince neon.Örneğin Ayhan komutanımız güzel bir aydınlatma yapmış.

post-19-141695274529_thumb.png

İletiyi paylaş


Link to post
Sitelerde Paylaş

Bilgi Bankası

Üye Haritası

MazdaClubTR Hakkında

2006 senesinin son günlerinde 20 kişi tarafından kurulan MazdaClubTR, Mazda tutkunu ve/veya sahibi binlerce üyenin katkısı ile Mazda konusunda oluşturulan en kapsamlı forum, haber ve bilgi bankasına sahip bağımsız bir topluluktur.

×
×
  • Yeni Oluştur...