Jump to content
Ali

Koç Fiat Kredi’den 2. El Araçlara “0” Faizli Kredi Kampanyası!

Tavsiye Edilen Mesajlar

Ali

Koç Fiat Kredi”, Tofaş çatısı altında yer alan ve her markaya hizmet veren kurumsal ikinci el otomobil markası Otoeksper’den Şubat ayı boyunca araç satın alacaklara yönelik “0” faizli kredi imkanı sunan yepyeni bir kampanyaya start verdi.

Tofaş çatısı altında yer alan markalara yönelik olarak otomobil satın alacaklara taşıt kredisi sağlayan “Koç Fiat Kredi”, Otoeksper güvencesiyle binek ve ticari 2.El araç alacak tüketicilere, % 0 faizle 10 bin TL’ye 12 ay vadeyle kredi kullanma avantajı sunuluyor.

Otoeksper showroomlarından çıkmadan en kolay ve hızlı krediyi sağlayan Koç Fiat Kredi, Otoeksper’den satın alınacak ve 8 yaşına kadar olan her markadan 2. el araca kredi imkanı sağlıyor. Bununla birlikte Otoeksper’den yine aynı kampanya kapsamında 6 ay vade ve “0” faizle 15 bin TL krediyle araç sahibi olma kolaylığı da sunuluyor.

İletiyi paylaş


Link to post
Sitelerde Paylaş
bülenterguvan

işte bu ya mazdadan da böyle kampanyalar bekliyoruz :D

İletiyi paylaş


Link to post
Sitelerde Paylaş

Bilgi Bankası

Üye Haritası

MazdaClubTR Hakkında

2006 senesinin son günlerinde 20 kişi tarafından kurulan MazdaClubTR, Mazda tutkunu ve/veya sahibi binlerce üyenin katkısı ile Mazda konusunda oluşturulan en kapsamlı forum, haber ve bilgi bankasına sahip bağımsız bir topluluktur.

×